Jam nje Nene e dy femijeve,Kam fillu nje lidhje me nje djal por po me vjen keq nga... | Histori Të Jetës

Jam nje Nene e dy femijeve,Kam fillu nje lidhje me nje djal por po me vjen keq nga…

Jam nje Nene e dy femijeve,Kam fillu nje lidhje me nje djal por po me vjen keq nga…-Pershendetje. Ne qoftese esht e mundur a mund te ma postoni kte shkr**..dua te mar dhe mendimin e lexuesve.Por ju lutem pa ofendime. Jam nje Nene e 2 femijve nga Tirana.kam pasur nje fatkejsi ne jet ..Babai i femijve koh me par para 3 viteve na braktisi per nje femer tjeter.E ne na holli ne mes te rruges sikur te ishem sende e jo familja e tij.Ai nuk esht ber i gjall me per mua jooo e jooo.Por as femijet nuk do ti shohi as ti pergjigjet si cdo prind.Mirpo kjo ishte jeta dhe pasi kalova shum veshtirsi nga me te ndryshmet.zoti deshi na stabilizoj disi….Kan kalu plot 3 vite e gjys dhe un i jam kushtu fmijve plotesisht nuk kam pas asnje person ne jeten time…ktu fillon historia ime ..para 9 muajve .me vjen nje sms ne mesengjer dhe ishte nje djal nga KS dhe filloj te fliste te me pyeste per statusin tim.i tregova qe jam nene e 2 femijve dhe i tregova qe jam e ndar..ne fillim nuk doja ti jepja shum arsye .Mirpo ishte ne komunikim shum i respektushem e keshtu filluam duke fol.skaloj shum koh dhe me thot qe un kam krijuar nje ndjenj per ty dhe se sme intereson qe je e ndar dhe sme pengojn as femijet qe te kem ty pran vetes per gjith jeten..U habita dhe i thash qe ti sje normal..nuk mundem te pranoj nje gje te till i thash.. Ai esht 34 vjec dhe ska qen asnjeher i martuar..dhe un i thash qe nuk mundemi me qen te dy sepse mentaliteti shqiptar ky esht.e refuzova.Mirpo ai vazhdonte cdo dit per 5 muaj rresht te me shkruante telefononte me mendimin qe un te pranoja ta njihja dhe te pranoja te isha me te. Te them te drejten un skam pas lidhje me par kam nejt vec me fmijt e mi sdua per askend te jem loder se sme ka hije..mirpo ky djal me ka ber per vete menyra e qet e sigurt ne ate qe thot me beri qe ti jepja atij dhe vetes nje shanc per tu njohur me teper..Dhe keshtu ne kemi filluar te flasim te njihemi por vetem mes kameres e sms se akoma kto 9 muaj skam pas mjnci te shkoj ne KS ta takoj.Por dhe ai punon shum nga mengjesi ne dark dhe ska pas munci te vi te me takoj….prinderve te vet i ka tregu qe esht njoftu me mua dhe normal qe ato kan refuzu qe ai te jet me mua dhe te them te drejten un i kuptoj pavarsisht qe ne kemi fillu te duhemi dhe pse ne largesi..por nje gje me ka ber pershtypje ka 9 muaj qe flasim dhe kemi kriju nje ndjenj per njeri tjetrin dhe ai ska ber nje perpjekje te vi me mtaku nga afer ..dhe shpesh ja bej pytje vetes a me do vertet ky njeri apo jo.se sado larg njeriu qe mendon se te do e gjen muncin te vi nje her..por prap e qecoj veten duke menduar qe aj esht ne pun dhe ska munci per momentin te vi…me falni lexues qe u zgjata kjo esht historia ime qe un jam tani .si mendoni a mos vall esht gabim qe ne te dy kemi fillu ta njohim njeri tjetrin dhe pse un jam nene e dy femijve dhe se ai esht 34 vjec beqar…cfar duhet te bej .theksoj se kam fol disa her qe ai te shohi jeten e tij por ai thot qe ne do jemi bashk gjithmon .Nuk po di cfar te bej.Kam pas raste te iki tek daja ne gjermani per te kriju aty nje jet te mir..mirpo sjam tip qe ti bej gjerat per interesa ..kte e dua pa asnje lloj interesi..i mirpres kritikat e juja por pa ofendime ju lutem… Postojeni ju lutem por anonim