Jam dashuru deri ne dhom ne moshen 42 vjecare, kam 3 fmi ndersa Ajo ska qene e martume asniher! | Histori Të Jetës
gruja shtatezan

Jam dashuru deri ne dhom ne moshen 42 vjecare, kam 3 fmi ndersa Ajo ska qene e martume asniher!

Jam dashuru deri ne dhom ne moshen 42 vjecare, kam 3 fmi ndersa Ajo ska qene e martume asniher! – Pershendetje histori. Un qe po shpalos e po shkruj kit histori jam ni burr 42 vjeqar. Jam biznismen aja qe me shtyri me shkru ktu eshte dashurija. Ktu lexoj lloj lloj halle njerzish e u mendova shum dhe vendosa me shkru edhe un. Me kaq vjet sa jam kuptohet se isha i martum por jam i divorcum qe disa vite, pse si nuk po hy anej. Kam tre fmi te rritun kujdesemi dyt per ta fmija vin te un shkojn te nena e tyne jemi njerz me edukat dhe pas ndarjes kemi marveshje sepse jemi prind te atyre fmive ajo ka rrugen e vet un timen!!! Nejse tash po hy ne tem ket mosh mka zan ni dashni qe kurr se kam perjetu !! Jam dashtu me ni femen diku afer me moshem timen po ajo asniher skish qen e martume , kemi hi me bised si pahir me disa dokumete per pun. Kadal dal e shihja dhe kisha thujse perdit kontakt me to. Ni dit e ftova per kafe dhe pranoj aty ja tregova jeten time, dhe ajo me tregoj se nuk u martu asniher! Nejse a dit kaq ishte bised rreth biznesit un ja nisa mu dashuru ne te si i qmendur fillova me ba biseda ne rrejte socjale me terhekte aq shum fillova mu ni ndryshe isha i gzum. Ni dit ja shpalosa kit ndjene qe po e kom thash jam dashuru ne ty spo muj ma me duru. Ajo me shikoj ish aq e bukur aq e pa fajshme tha je i sigurt se ke ndjena per mu! Thash po dhe sot te mar e jetojm deri vdekje bashk! Dhe vertet ashtu ndihem , po ajo tha folim prap. Ma nuk me foli nuk me kthej pergjegje i shkruva disa her nuk me kthen as po as jo as sme jep ni sqarim !! Qa mun me pas! Pse rash kshtu dashuri ket mosh! Mos qeshni sepse Kurr ne jeten time skam pas kso ndjena. Sillem rreth vendit ku punon behem se kam pun dy ti her dit aty takohemi me dokumente dhe behet se asgja me pershendet dhe kaq si je jam interesu shum e shum ajo ska asni lidhje me asken kam Fol me dikan qe e ka shum te afert. Pse sme jep ni pergjegje qfardo edhe negative vetem ni arsye. Valla me u pa jam i pashem kam gjitha po pse nuk e di! Mundeni ju komentus mem orjentu diqka. Naj arsye pse ku mundet me qendru problem qa mun me pas ajo? Pse sem thot jo po me le te varur … e dua ket mosh po di qa o me dasht ni femen qa o met rre zemra. Qa o me pas ndienja kaq te mdhaja per dike. Kjo pom ban mu shkatrru edhe biznisim spo muj me ba si ma heret edhe pse tash gjithqka bajna online un hy me plotsu e ba pun meniher me shkon menja aty dhe smuj me vazhdu! Tash edhe ajo nuk punon ka disa koh a e e sho veq ne rrejte ne foto i dergoj Nga ni figur apo diqka e she po sme kthe as sme bllokon as sme jep pergjegje pse! Ju pershendes dhe ju lutem nese keni ni mendim ma thuni ne qka te dyshoj. Jam i dashurum deri ne dhom.