Ja hodha nje kokerr ne pije dhe e bera per vete, e kam malltretu 4 vite sa qe u be varr ne krejt trupin e saj por tani jam pishman se... | Histori Të Jetës

Ja hodha nje kokerr ne pije dhe e bera per vete, e kam malltretu 4 vite sa qe u be varr ne krejt trupin e saj por tani jam pishman se…

Ja hodha nje kokerr ne pije dhe e bera per vete, e kam malltretu 4 vite sa qe u be varr ne krejt trupin e saj por tani jam pishman se… – Prsh faqja me e mire Anonim si te gjith Po shenoj nga nje fb e shoqes sime Deshta me nda historin time te tmerrshme jam nje djal 29 vjeqar para 5 vitesh u njoftova me nje vajz 17 vjeqare me nje vajz te urt te bute dhe te pafajshme pas shum bisedash vendosem te takonim per her te par ate dite ishte ditelindja ime ate dite ma kishte ber edhe dhuraten gati nje qokollad dhe nje singjir dore por ajo ate dit ishte shum e turpshme e skuqur e tera ne fytyr saqe smun as doren tja kapja isha un i pari qe i dhurova puthje ishte nje vajz shembullore por un isha ai qe kisha edhe femra tjera dhe qe flisja me te por kisha edhe te tjera e ajo me kishte vetem mua un isha ne pun ajo sme bente presion kurse vajzat tjera me shkruanin qdo minut dhe sme linin te qet kur dilja me te 1 tel e lisha ne shtepi kurse tjetrin qe flisja me te e merrja me vete ajo qdo her e linte telin para meje pa kod asgje nuk fshihte nga un kurse un qdo her me bateri 0 . Pas shum bisesash filloja ti thosha behu me e shtir me e eger sepse ajo shum e but ajo smun tu bente e eger sepse ashtu ishte e but qdo her mbanin nervoz tjerat vajza e te ajo e shftysha nervozen 1 nat e thirra ne tel i thash me dal ne mbramje ajo u tut shum po rrezikoj per mu edhe i kam dhan me pi smirnof e ne te i qita edhe diqka ajo tha smund ta pi por insistiva e piu dhe i ra te fiket e dergova ne hotel dhe e bera per vete pa dijenin e saj kur u zgjua filloj me qajt e mem gjyku se pse ma bane kta pa dijenin tem ajo meniher tregoj ne shtepi qe o ne lidhje me mu familja saj nuk e dishin ndodhin dhe na ben lidhje publike por edi qe asaj i ka mungu gjithqka sepse i kam than qe tasht ty te kam ne dor dhe baj qka du ate nat qe e kam ber per vete te nesermen e ka kuptu qe e kam trathtu po ajo ka duru shum e ka majt n vete shum e pi stresit ndyshoj u prish e u bo shum ndryshe fizikisht kur shkoja nshpi t saj u bojsha i urt melaqe e i thojsha ksaj po bi me fjet e bajsha chill me tjera ajo duroj 4 vite qashtu e kam malltretu e i kam mshu. Sa kam mund e ja kam shkul flokt pa pik arsye e ata e dojsha veq per shtrat ajo u lodh ma se un as nuk e qojsha ne qytet as kerkun veq me maltretim e qojsha ne hotel edhe sum interesojke a ka ndjenja a jo kur ja nissha me kry mardhanje ka 5 her n start e asaj gati i rake t fikt e kajke shum se thojke so jet kjo ajo qdo her ka kajt kur dalsha se ajo thiojke po du me shetit ose me pi kafe e un qdo her e kam qu veq per mja kry at pun ajo kajke prej dhimtes se smujke mi perballu qe ma as n kam smujke me nejt ajo mkish veq mu e un shum femra tjera kur dalsha me ta trupin varr ja bajsha tu e kic e shkallmu sa qe trupi verenik ju bajke e un kurr sja kam vet qeefet e as ndjenjat ajo refuzojke me dal se e ditke qka e gjan sit del ma 3 or pa nal tu ja kry punen ma u lodh qe smujke me perballu kurgja ajo as nwc sguxojke me shku pam kallxu kerkn se lasha me dal e kam malltrrtu shum e jeten ja kam nxi e tasht mka lan jena nda po kurr rahat se lash ajo esht pa pik faji po un jeten ja kam nxi as vet sedi qka u pata qu pesh nta kur mka dasht pa interes kur skam pas as shpo e as buk me hanger po me la e mas ndarjes mas shum kohe ish lidh me 1 djal e mora vesh qe me msitni e ka gjet e e gjeta at djalin e i kallxova qe ajo o kuder veq qe aj djali me lan rrugve po aj ish kan pnane me tha krejt edi qka i ke bo mos mu afro se me dit qe vet e kshyr t lendus se ajo o e jemja ajo o gjithqka qe kam e aj pe don e pe man si princesh se po ja kshyri fotot pe sho qe o e lumtur po un po du me shkatrru prap po spo kam se qysh mfalni se e zgata spo di qysh me ja bo se teper e du tasht edhe i kam ra shum pishman ntm