Ia zbulova bisedat ne FB, Ai me ndeshkoi duke ju komentuar te tjerave fjal qe nuk mund ti duroj askush! | Histori Të Jetës

zbulova

Ia zbulova bisedat ne FB, Ai me ndeshkoi duke ju komentuar te tjerave fjal qe nuk mund ti duroj askush!

Ia zbulova bisedat ne FB, Ai me ndeshkoi duke ju komentuar te tjerave fjal qe nuk mund ti duroj askush! – Pershendetje, shkruaj nga fb nje shoqes dhe dua te jem anonime .. para nje Muaj e ma shum ndodhi nje sen mes meje dhe nje djal qe e njof koh te gjat….kam mendu me pas nje te ardhme me ta…kam mendu qe me don e shum sene te tjera….mka dal kunderta Krejt… Ai ja filloj ne kohen te fundit te mos ket koh per mua dhe une qdo her e nimojsha me ja kuptu situaten te tij qe ai ska Vlla dhe as bab e ka shum oblegime .. Kur kish koh te lire ne pun ai vend se Mem shenu mu apo Mem thirr ai rrike online ne fb dhe bajke like palidhje edhe bajke femra shoqni pa i njoft, kurse une ne fb tem Ikom vetem te familjes dhe njerz qe i njof live.. Nje nat e pyeta pse ban shoqeri femra qe nuk i njef me tha ato mkan qu kerkes mua dhe Ikom pranu asgje ma shum.. Une i thash Masi e kemi ket lidhje seriozisht dhe ti spo ke koh per mu kisha dasht passin tand ne fb per mu bind se Sdu te lendohem….edhe ai u pajtu ma jepi Une hyna edhe shikova aty pash qe ky i kish qu kerkesa femrave edhe i thash shum e qet ske nevoj Mem rrejt mu qe ato te qojn kerkes thjesht bonu i sinqert me mu .. Ai prap ja filloj me mbrojt veten une nuk i thash gja ma shum , kur pa prit me tha kqyr sa dush se nestrit do e ndrroj prap passin … Une i thash a esht nevoja me ndrru aaa, edhe ai tani pa prit me bllokoj ne telefon .. Une nestrit hyna ne fb edhe i shpjegova qdo sen dhe qdo ndjenj per mu pajtu me ta….. ai me kthej vetem u kry mes neve ske besim dhe ste du ma hiq kaq .. Une u ndjeva e braktisur dhe e habitur ne at moment se skisha ba gja me lendu…isha shum e qet e ai ja filloj te me kritikon se krejta fajet Ikom une dhe me tha qe Sme don ma ..une prap i shenova dhe pritsha te me kthen pergjigje po ai vetem i shikojke dhe nuk mu pergjigj ..une vazhdoja te pres me shpres qe kthehet dhe e pranon gabimin te vet se u sill rand me mua, kaluan jav ai ja filloj prap duke ba femra shoqe dhe mua Sme Folke vetem like me bajke kur qitsha naj foto .. Ai ja filloj edhe te ban komente ne foto te femrave dhe i ngacmojke me fjal qe nuk kisha besu mos ti kisha pa vet .. Aty u ba mjaft e bllokova ne fb .. Edhe kur pom pyet dikush te familjes per ta pi Tham qe ka bo ndeshje me kerr dhe ka mbet inavlitat ne kulic…dhe qe ma nuk e dua… E kam dasht shum po ma nuk e dua se ai nuk diti te me vlersoj edhe Sdo tja fali Kurr ket Gabim qe ka lujt me mu dhe ndjenjat te mija . Kur nje djal ju bllokun femra dije se aty ska sen ma , mos Pritni te ja qet dredhinat para syve po jepni fund sa ma shpejt per ndryshe ata do lujn ashtu sikur ky qe ka lujt me mua.