I thash "Nese te tradhtoj nuk e kam gjynaf prej Zotit, se nuk je n'gjendje me knaq Grun tënde as ne shtrat"! | Histori Të Jetës

tradhtoj

I thash “Nese te tradhtoj nuk e kam gjynaf prej Zotit, se nuk je n’gjendje me knaq Grun tënde as ne shtrat”!

I thash “Nese te tradhtoj nuk e kam gjynaf prej Zotit, se nuk je n’gjendje me knaq Grun tënde as ne shtrat”! – Pershendetje te nderuar dhe te respektuar nga ana ime, kam shume respekt per juve faqe e dashur dhe shume e qelluar, edhe une si cdo hallegji qe shkruan ketu te ju deshta te ndaj une pjesen time jo te mire me ju dhe po du mu kyq meniren ne tem jam e martume po spo kam diqka Nafak Nburr hiq e kom pas ni Lidhje edhe ma heret po edhe tasht e njejta ngjarje Un gjithmon po duhet me nga mas burrit gjithmon kom dasht me fol ntel un shumher e thirrsha aj shum rrall edhe shum pak kur e thirrsha folke shkurt gjithmon kom pas qef me pas afer meje po dyqysh shum distanc rrin as nuk shprehet me mu dyqysh e kam ni lidhje shum palidhje jo veq ndit te perditshme po po kam Problem edhe ne Mardhanje nuk pe kuptoj pse nuk o puna qe jam e keqe bile as nuk jam e dalt , e urt edhe shkurt jo per to , kur jam dal edhe ose dkam dal shpesh me to po kam dal shum rrall por jam rregullu edhe gjithmon edhe pse isha dor perdore me to meshkujt smi shkoqshin syt kam stil tveqant jam e but po dokna mene madhe plot mkan thon qe ki mujt shum ms tmir me mar po un kam dasht vec rahat me pas nshpi sdu as me tradhtu as nuk um intereson askush perveq tina edhe i kom thon perderi sa jam me ty kur asniher nuk ka mem interesu dikush tjeter i rri gati ne ushqim ne rroba ngjithqka edhe pse jam shum më e re se Ai jam taman ne koh ma tmir e qdo femre qe kan qef me gjet ni person kan qef me dal e mu knaq po un asniher nuk i shijova kto dit por nuk jan shum me renci e rencishem vetem mem dasht tgjith i marin Lakmi se cfar jete po ja afroj jam femer pa behane kurse aspak nuk um ka meritu Neise, Problemi osht shumher me shkon ndermend me tradhtu edhe pse nuk bi ne at kadegori por sdi ndoshts mushet men edhe mi tregu qe e kam tradhtu arsyja pse , un leje ce nuk po mund Tdal ose ta shijoj jeten si cdo qift me at jetoj si e burgost dhe as ne krevat nuk o tip i persosur Nuk e kuptoj pse ?? shumher e kam zan tu shiku Porno Ntel me mu shum rrall flen nganjeher mendoj që nuk me don edhe pse mthot Tdu e si qdo fjal ose rrena at her nese mdon pse kohen e fundit nga nje muj apo me shum ka qe nuk flemi Bashk dmth nuk kemi mardhanje un gjithmon e ledhatoj e perqafoj por ai sikur te mos ket knteres tek un nuk pe kuptoj per qka sdi qysh muj me kuptu un qe qka osht problemi tek aj ne rregull ky nuk o i bukur por ca problemi ka at her mendoj me lan por mdhimet mendoj me tradhtu e mi tregu edhe i kom thon ce edhe nese te tradhtoj nuk ekam gjynaf prej Zotit kurse nuk je ngjendje me knaq Grun tënde as ne shtrat as ne dit te perditshme edhe pse nuk e boj asniher nuk e uli veten ne at kateguri te ulet por vetem mendjs mshkon Sipas jush qfar mendimi Keni ??