I kerkova doren, Jo ishte fjala e prinderve te saj, Ajo filloj e me largohet, shkova ta shoh ne spital Ajo kish... | Histori Të Jetës

spital

I kerkova doren, Jo ishte fjala e prinderve te saj, Ajo filloj e me largohet, shkova ta shoh ne spital Ajo kish…

I kerkova doren, Jo ishte fjala e prinderve te saj, Ajo filloj e me largohet, shkova ta shoh ne spital Ajo kish… – Mirdita desha te tregoi dhe une nje histori timen po ju lutem te jet anonim ju lutem jam nje djal 26 vjeqar edua nje vajz prej nje kohe me shum se 2 vjet lidhja jone kaqen teper eveshtir mir po kemi filluar ta dojm njeri tjetrin mir po koh pas kohe kemi pas shum biseda dhe kemi pas edhe hidherime mes veti mir po gjithher une jam kan aj qe perseri ekom thirr kom kerku me mbajt lidhjen se ekom dasht shum sinqerisht edi qe edhe ajo me ka dasht edhe pse realish edhe nuk ma shprehke se me do mir po une seqher e me shum edojsh edhe e arrita te me doj edhe ajo kemi shku nje koh te mir ne biseda te qeta me plane te jetes une edoja ta kem per jet dhe ithoja se do dergoja diken per te shkuar msit apo si ekuptoni ju dike per ta kerkua at vajzen ne familje te saj erdhi ajo koh edergova dikend pergjigjja me erdhi negative mir po une nuk hoqa dor se edoja vertet edhe pse ajo kdrkoi qe lidhja jon te merr fund po aty dhe une isha shum ivendosur po isha edhe shum idhen pas saj unk shihja ndojne femer tjeter mir po edhe pse ajo insistonte te ket ndarje une isha aj qe epengoja ket ndarje duke ithen gjithmon se ajo ishte jeta ime edhe sinqerisht se ashty ishte nuk dilshim ne ne takime mir po embani dashnin duke bisedur po thuj se gati gjer ne mengjes dhe fatkeqsisht ajo epati nje problem shendetsor dhe ishte ne gjendje shum te rend ne edhe pse nuk guxoni te takoheshim dhe edhe ajo isht pakez eftoht nga kjo lidhje prei kohes qe familja esai me kishte then jo ashty te themi si me zor ekemi mbajt ket lidhje une ikerkoj qe te shkoja ta takoj te pakten aty ne spital shkova etakova qendrova me te per nja 3-4 or mbas operimit ndodhi nje keq kuptim qe edhe sun ta fajsoi as ate mir po nuk ishte ajo qe e mendonte nuk kishete ndodhur une ekuptoja se ajo ishte keq me shendetin dhe u trondit po miq te dashur ua them edhe juve sinqerisht se nuk kishte diqka per te menduar ajo ato gjera mir po ajo u inatos aq for saqe ihumbi te gjitha kontaktet me mu une ne gjdo menyr ekerkoja po se merrke vesh qe jom une nuk donte te fliste kaloj nje koh dhe arrita perseri te jem ne kontakt me te dhe jemi edhe sot flasim me or te tera mir po aja nuk me ze bes aja me thot qe veq po humb koh se une nuk te dua me mir po miq te dashur ju athem dhe juve se me te vertet edua ma shum se jeten time dhe se me nuk kom ndjenj per askend nuk edi si te ja bej ndoshta ju duket diqka epazakont epa imagjinushme epa besushme si edhe vet personit po ekom me gjith mend se edua me zeme flm per mirkuptim ju lutem edhe njeher te jet anonim edhe sipas mundsis te me njoftoni kur te del historia mbetshi me te mira.