I kerkova Burrit me ma ble nje pice se isha shtatzan, Vjehrra ma mori vajzen prej dore dhe m'tha "Humbu nga ktu"! | Histori Të Jetës
nje pice

I kerkova Burrit me ma ble nje pice se isha shtatzan, Vjehrra ma mori vajzen prej dore dhe m’tha “Humbu nga ktu”!

I kerkova Burrit me ma ble nje pice se isha shtatzan, Vjehrra ma mori vajzen prej dore dhe m’tha “Humbu nga ktu”! – Shum histori po lexoj veq ndarjen e kujtojn per gjera te vogla. Kam 4 vite martes prej se jam fejuar vjerra kunata kan pasur synim veq me mbo te keqe tek te tjeret une nuk dija gje 3 vite nuk kam kuptuar derisa kunata me tregoj qfar kishin folur tek ajo kurse une kam fol keq per te mi tha ne sy u bind ajo edhe vete qe ishin shpifje te atyre dyjave u ben 1vite skam kontakt me vjerren kunaten (motra burrit) se asnje her nuk me kan pranu si nuse te vllaut veq fyrje hidhrime grindje mes burrit per to e shum qka, por burri im kurr nuk me ka mbrojtur nuk kerkoja nga ai te jet kunder nenes po spaku tja tregoj vendin motres vet mos te bej keshtu. Kam 2 vajza ne te dyt shtatzanit veq stres grindje kam perjetu per faj te tyre ndim skam pasur asnjeher nga askush rris dy fmit vet por e gjitha qe kerkoja ishte rahati e kerkoj nga burri mbeshtetje nuk me jep tash eshte koha per pushim jam e stresume se perseri mund te ndodh si herat tjera grindje per faj tyre te besh gjith ato te shame per ni pic qe ja kerkoja burrit meqe isha shtatzan 3 muaj vjerra ben ket pice histori grindje mes qiftit deri ne ate pik sa me marrin vajzen e madhe nga dora mua me thojn humbu nga ktu, e burri te rri e te shiqon pa levizur vendin nuk di si jetohet jeta me kta persona. Kam shum gjera per te then po gjitha qe dua te them si jetohet me nje person ku nuk ke mbeshtetje nuk te perkrah nuk kujdeset per ty ku dy shtatzanit asnje her nuk me ka dergu ne vizit nuk eshte interesu per asgje spaku telin me ngrit mem pyt qka bone. Por jeta e till ishte femijet te detyrojn te qendroshe me te nje keshill per gjitha ato nena gra per diq te vogl e permendin ndarjen jo ka e me keq.