I kam thon vetes "Burri te beje c'te doje, Une jam me te shkaku femijeve, behem kurban per ta qe mos t'ja..."! | Histori Të Jetës

I kam thon vetes “Burri te beje c’te doje, Une jam me te shkaku femijeve, behem kurban per ta qe mos t’ja…”!

I kam thon vetes “Burri te beje c’te doje, Une jam me te shkaku femijeve, behem kurban per ta qe mos t’ja…”!

I kam thon vetes “Burri te beje c’te doje, Une jam me te shkaku femijeve, behem kurban per ta qe mos t’ja…”! – Pershendetje stafi historis te jetes pershendetje motra vellezer, jam fanse e kesaj faqe gjitha historit qe publiloken i lexoj, deshta edhe un sonte ta tregoj historin time. Jam nene e 4 engjujve kam 10 vite martes, jetoj zvicerr kam vuajtur shum pasi u martova durova gjdo gje vetem mos shkatrroj martesen kam duruar ofendimet, fjalet e kqija nga vjerrija kunatet kunet asnje fjal sja kam kthyer as kurr burrit si kam tregu per asnje gje mirpo burri im mbrenda 10 vitev martes me ka tradhtuar shum disa her mirpo e kam zen dhe ja kam shkattru ato dashurit pas shpinde mirpo jam njeri si gjith kam shpirt zemer un jam aq e drejt qe i kam then nese sme don e dashuron diken tjeter te lutem ik nga jeta ime sepse zdua me lendosh mua dhe femijet sepse jam aq e ndishme sa qe nje keqe ta degjoj pa mar parasysh un qaj e para nje jave prap me e zura me nje duke mtradhtuar mes fb ai nuk e ka pas iden qe esht mbetur hapur telin tim, dhe e percjolla gati nje jav pas nje java smunda ta mbaj zemer sepse plasi edhe i ja thash troq dhe i thash ik prej banese nale rehat me femijet tjetojm qet e tash spo mundem tja fal tradhtin nuk mudem as ta dua siq e kam dashtur ter keto vite me shum un, ju kam bler femijeve se sa ai me shum kujdesem un aj edhe at pun qe e punon tan diten vije banes pastrohet ose ik gjum ose ik me shok per neve si ntereson qe dale me femijet dhe mua jam hall me unda spo dua shkaku femijeve sen me dhimbsen ti le pa baba mirpo kam vendosur beje qte doje un jam me at shkaku femijeve behem kurban i femijeve mos tja shkattroj lumturin qe ende sjan rritur, ju lutem qe keni mundesin naj keshill faleminderit qe ndani koh me kshillu apo mendimin e juaj qe e shprenhi. Allahu ju rujt gjithve e u gezofshi gjithmon!