I kam pas 17 vite kur kam lind vajzen te cilen e kam len ne spital,Tani jam femra e nje burrit te martuar i cili nuk me don dhe... | Histori Të Jetës

I kam pas 17 vite kur kam lind vajzen te cilen e kam len ne spital,Tani jam femra e nje burrit te martuar i cili nuk me don dhe…

I kam pas 17 vite kur kam lind vajzen te cilen e kam len ne spital,Tani jam femra e nje burrit te martuar i cili nuk me don dhe…-Mirmbrema ju lutem anonim..hm nuk po di nga me ja nis me shkrujt historin tim nga kam.me.pas ofendim e shmje ama ju lutem qiten veten ne pozit time .?une jam njoftu me ni djal ne shkoll e mesem nga dashurija e tina jam verbu vetem at person e kisha ne mendje si edhe aj mu gjith naten folshim ne tel tani nshkoll u shihim edhe aty nonstop me tel dil per mem pa mu mka dasht e kam dasht shum sa qe jam kan gjendje pjest e trupit mi dhan per ata person dashurija jon shkoj ne nje urrejtje se sa qe tani nuk kisha deshir me pa me sy 2 vit e gjys bashk mbet shtazen se ma dhuroj zoti at engjull e aj me la ne rrug mu e qikn e tina per nje fmene ne gjermani per pasuri e per letra ndersa une isha 9 muj me ankth me stres me lot gjdo nat pse pom len me qik deri sa e kam hi ne mekat mat madhin qe nuk ja fali veti se kam lind e kam lan ne spital e e tash bohen 3 vite ne shkurt te 2019 qe une nuk muj gjumin gjum me pa gjdo dit me lot me sy pse ma shkatrroi jeten mbasi edhe me fmi me boni e sot mu me digjet zemra per qat qik e aj osht matru e nuk i ka interesu kurt per mu as per qik ndoshta ju me shani a me ofendoni po jam ka vujt me shpirt e flaka osht kam del e spo muj me bo kurgjo me pa fmin tem….ndersa du me lidh edhe diqka ja fillova me punu ni dugaj e aty njofta ni djal qe sot e asj dite drit me sy spom len me pa e mka trrrejt me mashtroj aj i martum tash dy fmi i ka r hala jam mto spom len me u ndah edhe pse une me gjdo kusht po lypi mu ndah se spo du me kan gruja e dyt e ti me kam rezerva e ti mtha ok mos ta nin shkojm e lypim qiken tonde qat spital qe e kam lan edhe une isha e verber nuk shisha sen dojsha me pas qiken tem ngat e mbasi mtha pranova mkon mto mbasi 4 mujve mtha jam i martum e sum mka lan rahat kurr qe 2 vite tum malltretu tum qujt ku** tum maltretu boksa shkelma sa edhe me ka qit ne te fikt po besomi se une sdu me shkatrru kurfa familje edhe besom lot jam ka shkruj ket histori se du mkop pse kaq shum jam ka heki ket jet pse i perjetova gjitha kto sa edhe ky tipi mka shti me bo i ba keq vetes veq mu liru prej ti mos me pas pun mto veq qaq ma ka pru shpirti te huna,kom bo gabime ne jet shum se me 15 vjet mka mashtru fr i pare une skom dit qka osht jeta aj i ka pas 22 vjet at koh une jam kan nshkoll te mesme vitin e pare aty kam taku edhe gjithqka ka fillu mes ti e meje aj mka dasht si edhe une ata marrezisht tani mka lon shtatzan une 17 vjet kom lind jam bo nanĕ kerkush nuk munet me dit far dhembje kam une ne zemer per veq aj qe e ka provu mu djeg e une i kam than personi fr tem jam shtayzan aj mka qu edhe nerper spital provat me hek me zor po askush nuk me merrk ne dor thojshin mjekt je shum e re mundesh me dek tani japin na pergjethsi..une e di qka kam hek per 9 muj dit me tut me ankth se pom shef familja e pom mysin mto me se kam familjen te urt ska kush mem brojt edhe kshtu mbet aj me la per ni fmene ne gjermani per letra kishe e u martu krejr mto e sun shkon as aj atje po mka hup mu edhe fmin e vet edhe une ja kam thirr nana e ti mka thon qysh ja keni nis mu so kam intereson per ty edhe vllan i ti mka thon mu nuk me intereson …….une dita dites veq dit javv mujt kalun edhe jam shku ne spital e kam lind vajzen time se e kam mall mpa msy ose veq me prek e une shum pak e kam pas ne dor veq zani i saj fytra trupi i saj me rrin gjithnje para mendjes po une skam kushte per veti skam perkrahje prej askuj me morr qikn tem e me kon mto …e per ket dytin qe ju kam tregu ky e kam njoftu ne puna qat koh kur jam kan e shkatrrum ne depresjon veq dojsha me mpun me hek pak mendje se jam pa bo si lug e shtrigav e ky mbasi e njoftova mtha ok une jam.mty kena me gjet qiken edhe kem me jetu bashk ama ky ne fakt mbas do ditev me tregoj se osht i marum e i ka dy qika edhe per mu krejt familja e tin e din se osht me mu skan qka mi bo as famija e ti se ky mka than vetem e deken je tjeter kuna se gjall veq e imja je edhe pik e malltretim e kto qe mi ka bo pendohet kishe se i bon.E deshta me sqaru mir tash jam me mediket per qecim mfal e kam zgjat shum ama deshta me kan e kjart ju komentu qe po kritikoni qitne veren ne pozit teme veq ni dit mkon gjith at shtres e me pas ksi vujtje nuk osht leht se as une skom qef mem ndodh sen ama flm shum nga ju prap se prap mendim juve osht kond flm per mirkuptim nga anonime m..b…?? E ishalla si ndodh as kujt qka mka ndodh mu se tani ma besoni qysh jam djeg une ntm mfal perseri postoni ju lutem