fbpx

I kam dy jeta, paradite jam e mbulume dhe falem ne xhami, masdite shes foto nudo ne internet per para...

I kam dy jeta, paradite jam e mbulume dhe falem ne xhami, masdite shes foto nudo ne internet per para…


I kam dy jeta, paradite jam e mbulume dhe falem ne xhami, masdite shes foto nudo ne internet per para… – Anonim tlutem gjithqysh sepse sdua ta di askush qe jam une tu e shkru kete histori sepse nuk e shkruj me faqe te bardh apo me shume krenari por e shkruj me pendim edhe me zorr qe me ju tregu qikave qe sbon me u deshpru ne kete jete edhe me u terhek nga besimi tek Zoti. JAm nje vajze 27 vjeqare jetoj ne Gjermani edhe kush me sheh mendon se jam krejt ndryshe. Une i fali 5 vaktet edhe jam me mbules, gjithmone kam pas qef me ndejt e mbulume mirepo do gjana me ka ndodh ne jete qe une sot me duhet te qplohem per te bej pak para per mi ushqy femijet e mij. Mbulesa me ka ardh si ide kogja vone sepse as familjen se kam shume fetare edhe as nga ana e ish burrit si kam pas shume fetar por ne zemer e kam pas gjith fen. Problemi kryesor qe ja ka fillu per mem shti mu me bo qisi sene u kon qe une u ndava me burr edhe aty jeta mu shkaterrua.. arsyja pse une edhe burri jemi nda ka qene per mbules sepse ai ska desht mem lon me u mbulu edhe une kam kembngul qe te me le por aj sdeshti. Me tha ose rri me mua pa mbules ose mbulohu dhe ne ndahemi edhe qashtu veprova une, undajtem. Kjo i bjen sikur ose mua ose Zotin e kam per obligim me majt namaz e kam obligim mu fal, mua me duhet patjeter qe te kam besim tek Zoti e jo mu deshpru vetem pse burri nuk deshti qe une me u mbulu. Se di une qfar njeri ish kan ai edhe familja e tij ne vend qe mem perkrah as qe ja kan ni u gzun kur u ndam. Familja ime sem pranoj ma ne shtepi mbeta thujse rrugve edhe skisha qysh me ja dal me fmi tvogel i kam dy djem binjak 4 vjeq edhe nuk kishaa as mundesi me ju jep buk me honger per derisa as ne pune nuk me lejojshin te hy me mbules, kush me pajke mendojke se jam kumedit qfar apo pjes e ndonje grupi shume ekstremist fetar. Une sjam ashtu, shkoj ne xhami falem edhe kthehm te shpija edhe une si ide e kam pas me shit fotografi nudo online per meshkujt mirepo pa e treguar ftyren, kerkush skish mujt me dit se jam une ne ato fotografi ashtu kshtu. Ashtu ja fillova, ni her vetem gjoksin tani kembet tasht komplet cullak bej foto edhe jau dergoj burrave ne shkembim per para, kjo osht tu ndodh qe 2 vite dhe tasht e kam ble shtepin tem, djemt i kam afer edhe ende e kam besimin tek Zoti sepse ai mi ka qel dyrt ma ka leju qe mu kon OK une me shit ato foto nudo sepse thojn qe Zoti ta jep mendimin per me bo diqka edhe une mendoj se ai mka pa tu hek edhe ma ka qu kete ide per me shit foto nudo edhe jam shume e lumttur qe ma ka qu kete ide.. Une jam bo thujse shume e pasur tasht edhe ju kisha sygjeru edhe femrat tjera te veprojn si une sepse burrat jan si qeni kta qisi sene dojn nuk dojn asgje tjeter, nuk mendojn se kan me ndrru jete ndonje here por vetem mendojn se si mi knaq syt e jo ma larg.. Une kam pa shume benefite nga kjo pune edhe vazhdoj ta punoj deri sa e shoh qe eshte e arsyshme qe kam mjaft pare per mi majt djemt e mi…

';