fbpx

I fejuari im mi ngacmon shoqet dhe nuk guxoj te ndahem nga ai, me ka marr nderin dhe tasht sem merr kerkush…


I fejuari im mi ngacmon shoqet dhe nuk guxoj te ndahem nga ai, me ka marr nderin dhe tasht sem merr kerkush… -Mirmrama të gjithve Deshiroj te jem Anonime. Edhe un si te gjith ju kam nje histori por e imja esht mjaft e vështir.Jom një vjaz 22 vjeqare jom e fejuar qe disa vite me nje djal qe jeton Jasht kosoves.Historia ime fillo ne moshen18 vjeqare un u fejova nfillim ish shum bukur por aja lumturi fatkeqsisht per mua zgjati shum pak un isha nmosh tre smundja qe ta kuptoja te fejuarin gjithmon aj esht disa vite perpara ndoshta per ket arsye edhe sjem kuptu ne shumten e rastev aj kurr sum ka kuptu qdo njeri gabon aj kurr smi ka fal fjalt qe kom vepru me nervoz gjithmon mi ka permen gjithmon me qellim mka lendu uknaq kur mi ka pa lot nsy kur mka pa tu vujt Mu kurr sum ka kuptu per asgje qdo sen e kom pas tndalun ok jam msu me gjith ato gjera ashtu kom vepru Kom pas shum vujtje shum fjal shum ofendime jom person i mbyllt askujt nuk ja tregoj kto gjera qe po i shkruj ktu. Per mu aj asht i pari mashkull skom pas lidhje me askend ndoshta edhe per ket arsye e dua aq shum. Mendon ket ver mu martu me mu familejn e ka shum tmir sillen mir me mu ky sosht sii ata ky a shum i poshter kti si interesoj hiq sum thirr rrall shkrun edhe dy fjal po bi ntm kaq. Ne fb kom pa Qe ka shkrujt me nje te aferme tim fjal banale mka thon qe un as ni fjal skom shkrujt me to ajo vet mka shkrujt nejse edhe un veq fjalt e asaj ipash nfb ti po sdi si besoj tvetat ika fshi e as aty si dhash fund fejeses tem me shpres qe dot permisohet si nfillim por jo me kaq sperfundoj shoqja ime engusht me ka than qe sish aq i rahatshum ifejuari yt me ka shiku shum e ma ka ba me sy zoti e din sa shum dhimbje kom pas aty as ktu su ndajtum tu menu qdo her qe do bahet mir por asnjeher sndodhi ne jeten time aj mka sjell veq lot vujtje kom pas te aferm tmi qe mkan than leje so ky djal per ty nuk pershtati per kurgja sje per kit djal normal mkan lendu kto fjal se e kom desht shum sen ska nryshu se mu kurr bukuria sum ka interesu kom pas deshir veq me kalu ni jet tmir me ta asgje tjeter Tash u largu u ftof shum nga un si asniher tjeter mendoj qe ka lidhje me naj femer atje mosi kurr nmen nuk ibi veq kjo duhet me qen sod epyta pse je ba kshtu qka je ftoft kaq shum nha un me tha qe sjom largu sjom ftof por ste du ama mu ndah sdon asni her ikom thon spo shkon ma mir tash ma heret se ma von. Se DUuu Besoni qe ish shum veshtir shum mka lendu kto vite me to qe ikom kalu kom pas shum maltretime ama me at fjal un kom kuptu qe me ta duhet qdo sen me nderpre smendoj me bo kunor me at djal ku sum don sdu martes pa dashuri ksaj fejese me sodin i dhash fund shum kom vujt sa qe mendoj qe ska femer ma tpaffat nket bot inshallah se ka askush fati tim ju uroj gjitha femra lumturi nkit jet e mos gaboni nmosh tre. kerkujt nkit bot sja deshiroj ferrin qe kom perjetu un. Naten e mir.

';