fbpx

foto personale

I dergoja foto personale vetem qe ta ndaja nga Gruja e tij, 2 muaj nuk më dha përgjigje, beja ca më thoshte por tash…


I dergoja foto personale vetem qe ta ndaja nga Gruja e tij, 2 muaj nuk më dha përgjigje, beja ca më thoshte por tash… – Përshendetje,jamë nje gura 26 vjeqe,jamë e martuar kamë 4 kalamoj,po shof histori ketu,mendova të ndaj historin time,e unë,mos më shani më jepni nojë,këshilli jamë në hallë,ka munëdesi ti humb kalamojt e mi,e të ngelem unë rrugëve, histoira ime fillon këtu, jamë martuar në mosh të re jamë ndarë,një pērosn nga familja ime,më njoftoi më kët burrin timë tani jamë më të,më pranoj më të kaluren time të errët,erdha në gjeramni, gjitha të mirat, burri punonë kemi 4 fëmij, unë fillova të hap fb fallco, të futem në grupe, kaloja kohën,para një viti ne një grup hyra ngacmoja të gjith ,njè cunë më pëlqente , fillova të ngacmoj atë në grup,aj kishte qen i lidhur me një goc,e kupton ajo,dhë më thot gjera jo të mira,unë nga Inati e shajë at gocën, e filloj ti shkruja në msn ,ati cunit,2 muaj nuk më dha përgjigje,e kuptoi ajo goca,dhe ata dy kishin bër fjal them drjetë u gezova,unë nga inati i asaj ,doja ta lëndoja at gocën,i vura vetès një detyrim të lëndoj,nuk e dija se aj cuni e donte vërtet,filloj ti hapja cameren ti dergoja foto personale,i flisja për burrin tim keq,ca më thoshte bëja,unë e pysja kontakton më at gocen,thoshte jo unë te dua ty,flisnim në whecaap,kisha një celuluar,që e mbaja fshehur burrit, flisnin gjatë dites, e në mbrëmje,ishim bashk me një grup, unë u dashurova në te,beja ca më thoshte, vetë doja ti ndaja, isha e lumtur, arrita aty ku dëshiroja, u dashurova qmendurisht në te, nje cun futet nè grupin ku isha unë moderatore, më thot futu në privat pak, më thot ti fol më at cunin, them po,më thot aj ka lidhje pikrisht mè at gocën, mu permbys bota, e pys i them e verte se je në lidhje ende më te,filloj të qesh,më thot ca mendove ti,2 muja më ke shkruajtur,nuk të kam jap përgjigje deshta te di ku arrin degjenerimi jot,un gjith kohen jam kan më te,mu përmbys bota,e kish kuptuar ajo,ja ka kerkuar fb këti cunit,i kish dhën i kish gjetur gjitha më biseda më foto më video,unë budallqe,aj nuk më dergonet asnjë,ajo më shkruan, un i kerkoj falje i them kam gabuar nga Inati sè mè shajte i kamë bër,ajo më tha njësoj si e di un si gruja e tinja,do e di dhe burri juaj,do i shof më foto më video më biseda,nèse aj do të fal do të fal dhe unë, i them më fal kamë fëmij kamë 4 engjuj ,më thot ështe dashur të mëndojshë ti më hert për ta jo unë ma mbyll celin më bllokon,nèse burri i sheh ,do më bëj divorc për tradhti bashkshorte,ca të bëj si të veproj?do mi prish dhe dokumetet,si të veproj?

';