Hyra ne fb te dashurit dhe rastesisht e pash nje foto ate me Gruan e tij nuk di si ta pershkruaj dhimbjen qe... | Histori Të Jetës

pash nje foto

Hyra ne fb te dashurit dhe rastesisht e pash nje foto ate me Gruan e tij nuk di si ta pershkruaj dhimbjen qe…

Hyra ne fb te dashurit dhe rastesisht e pash nje foto ate me Gruan e tij nuk di si ta pershkruaj dhimbjen qe… – Pershendetje te gjithve jeni nje faqe e mrekullueshme e cila na I lehteson sado pak barnegat,ju lutem anonim.para 1 viti jam njoftuar me nje djal permes fb ai me ka kerkuar mua sepse me njifte edhe me heret,para nje viti me erdh nje ftes ne fb dhe nuk di as vet fillova te bisedoj me te zakonisht pyetja jon e pare eshte a je I martuar tha JO.Dhe keshtu fillova te flas me te fb nderkoh dhe ne tele aq shume mu pershtat sa qe sdi as vet ta pershkruaj pikerisht po ne at kohe Isha me shume probleme personale dhe kur folsha me to iharojsha te gjitha bised mbas bisede VENDOSA me dal pasi ai insistojke aq shume hajt qashtu e dermuar e shkatruar me gjith at pesh te problemeve te mia shendetsore vendosa te dal dhe erdh me mori dulem kaluam aq mire folem per shume gjera dhe thjesht e ndjeva veten qe po kthehesha ne jete,erdha ne shtepi duke menduar se kisha gjet fatin e jetes sepse nuk di e ndjesha qe diqka me thoshte ky eshte ai dhe kaluam 2 muj te lumtura dhe nje nate hyra ne fb te tij e te familjarve KURR rastesisht e pash nje foto ate me gruan e tij nuk di si ta pershkruaj mu dok qe po vdes edhe pse per brenda kisha vdekur qysh para ni viti poai ishte ngushllimi Im thjesht me te ndihesha e kompletuar kur e kuptova e mora ne tel i thash kadal sepse as zeri nuk me dilke nga goja “qysh mujte me ma bo kta pseee a bash mu me gjete”.nuk foli ASGJE ma ndali dhe me bllokoj nga friga e mora me tel te nje shoqes prap por nuk me dha asnje sqarim.kaluan dit muaj ai vec se kish depertu ne zemren time nuk mundesha ta harroj edhe pse i kuptova te gjitha po zemren nuk mujsha me ndalu per mos Me mendu per to edhe pse kisha deshir ta harroj.Une kurr nuk kom desht me ja prish jeten mi shkru grus tvete sepse nuk perfitoja asgje nga ajo ia lash Zotit pasi u been disa muaj me thiri prap mbeta e habitur sepse une asnjehere nuk e kisha penguar me tha nuk po muna met haru kom provu edi qe kom bo gabim nuk e kom menduar se do te dashurohem aq shume pas disa bisedave me telefonon prap edi qe dhe une jom gabim pse foli po e du dhe nuk po muj ti them mos thir me dal skam dal a me fol po foli ku dot shkoj kjo pune se di me te vertet se di qa me bo nese e ka komandu dikush nga ju zemren me tregoni receten si muj me haru.