Gruja nuk po me kenaq ne shtrat, shume isha nda e me mar nje qe ka qen k*** se do isha me... | Histori Të Jetës

ne shtrat

Gruja nuk po me kenaq ne shtrat, shume isha nda e me mar nje qe ka qen k*** se do isha me…

Gruja nuk po me kenaq ne shtrat, shume isha nda e me mar nje qe ka qen k*** se do isha me… – Mirmrama zonja dhe zotrinj po ashtu dhe i nderum staf.Po shkruj per ni problem!Qe i perfaqson ni perqindje te madhe te meshkujve.Po nisna prej vetes se gruja jem nuk ka kurrfar aftesie per me mknaq nshtrat u ba e tepert ma gjithqkafi ka kalu kufijt e saj!Un krenohna me grun tem qe ska pas tkalume ma heret e per ata i mungon edhe pervoia nashta ama gjithqka e ka ni kufi.Kur u pata njoftu e dojsha shum, se ka folke i qitke goja mjalt qaq mir u sillke nraport me mu tani u martova!Surprizenn e virgjinitetit e kemi lan per martes deri at nat ska pas kurgjo ma shum mes neve se sa puthje.Po rrafsh dy jav dit kam ba deri sa ja kam mar virgjinitetin.Hala pa fillu procedura mir ja niske me kajt thojke po kam dhimt edhe po tutna!Un e kuptojsha per dhimt ama jo per tuten se ska pse mu tut.Kaloj edhe ajo faz,shkoj puna e vergjinitetit tash po bahen gati ddy vjet qe jena martu po as ni nat mu sum terhek me flejt me grun tem mas pari pozita nuk din sado i tham rri qishtu ajo gradualisht shkon tu livrit deeri sa ma bon nal se jam lodh edhe ja nis thot hajt se boll u ba ma le me qikaq.Tani une po bana nervoz edhe osht normale se secili ish ba!Kurr gruja jem sdin mu ba terheqese per mu,kur shkoj ndhom i vesh do tesha qe doket si mi pas 50 vjet i kam than mos mprit qishtu po bahu pak ma e nxet kur tvi qe me mdhan inspirim po badihava nuk e kupton at pjes asnjeher.Une tybe lakmoj ne femna tjera se kur po dal nqytet secila ma e mir se tjetra e ma e fort.Qare spo kam pa e kthy kryt mi kqyr veq jam tu e shterngu veten ngjdo situat se jam i martum dhe nuk me ka hije se pa dal ma naj kon tjeter se kisha lan po ni jet pe kena!Mu prej qati sikletit qe e kam me grun tem sherri i saj edhe dashnija mka hup per ta nuk ndiej bash hiq kurgja.Nuk kan than badihava per burrin tan behu k*** ne shtrat kjo thanje ish teper e sakt.Qaq shum po lujke rol ky sen ne martes sa qe un besoj se shum tradhtija mes qiftev bahen per shkak te kti problemi.Kshtu behane tjeter per nusen tem nuk kam.Kurr fjalen sma kthen,ajo gjith ka mu qu para krejtve ka mi kry krejt punt e shpis pa ja ni zanin kerkush kurgjo per diqka tkeqe po giith kohen rrin e buzqeshun.Edhe familja jem jan shum tknaqun me ta,bile motrat edhe nana nuk lajn ven pa e mar.Kudo qe shkojn e livdojn Nana sidomos mas shumti e don se mka than edhe mu edhe tjerve nusja mka ba rahat ma shum se me pas qiken nshpi.Po ato gjynahit nuk e ddin qe un kam probleme tmdhaja me ta e spo muj rahatona kerqysh hiq edhe osht pun qe po mpengon jashtzakonisht shum.Nuk e di nese ndahna me ta a baj gjynah tmadh apo jo se me dit qe nuk baj nashta edhe isha nda,veq per me u ni rahat nashta e kisha mar dikon qe u kan shum k*** bile jeten s*** e kena shum tmir.Nuk pritoj me shku me flejt,po perkundrazi shkoj rri n6 te akshamit ndhom e knaqna me ta.Grat qe kan me lexu e di qe kan me sha po i kuptoj plotesisht me ransi osht njeri me kallzu tverteten qka e ka mrena e qka po e munon se sa per ofendimet ska me ma ni shum.Ni burr ka nevoj per ni gru tfort ntana aspektet.Kaniher nuk mjafonn me kan gru e fort veq mi kry punt e shpis se ato munesh me mar ni pastruse edhe ti ban qysh tdush ti.Po kryesorja osht gruja me tknaq tana ant se per qata pe mer njeri.Un spo di qka me shtu ma shum veq kisha dasht me mdhan kshilla se qka po menoni per ket problem temin.Bash po minteresojn komentet mi pa.Ju pershendes jeni shum tmir te tan ju uroj ni nat sa ma tmir.