Gruja e shokut te Burrit tash me tregoi qe Burri m'ka tradhtu 2 here para 20 viteve, kam qellim qe... | Histori Të Jetës

Gruja e shokut te Burrit

Gruja e shokut te Burrit tash me tregoi qe Burri m’ka tradhtu 2 here para 20 viteve, kam qellim qe…

Gruja e shokut te Burri tash me tregoi qe Burrit m’ka tradhtu 2 here para 20 viteve, kam qellim qe… – Faqe dhe komentues te nderuar ju pershendes nga zemra jeni te mrekullueshem. Me shum se kurr kam nevoj per keshillat e juaja pa marr parasysh qfare jan veq ju kisha lut te komentoni si kishit vepruar personalisht. Jam 39 vjeqare kam 4 fmi po gjendjen shpirterore qe disa muaj e kam keq pse? Sepse isha 20 vjeqe kur u martova kur i kisha 18 vite fillova te kaloj me burrin qe kam sot, ka qen lidhja e pare dhe e vetme per mua, ai ka qen nje avanturist te cilin e zura dy her duke me tradhetuar, por dashuria edhe pse ishte i vetmi per mua ja fala vazhduam lidhjen 2 vjet her mir e her keq deri sa ne moshen 20 vjeqe un e ai 22 i martuam. Ato gjera u harruan i kemi 4 femij jeten normale pa probleme te pazgjidhura kemi 19 vite martes. Po ku qendron problemi se un pas 19 vitev kuptova se burri im po ne at koh para 20 viteve kur kemi qen duke kaluar paska pas edhe 2 femra tjera qe kurr se kam dit pa nje grua e shokut te burrit me tregoi edhe burri e pranoi po sipas ti e shkuar e harruarr. Qe sduhet as mi permend se ka qen i ri ska qen i martuar e qe ka qen ne lidhje at koh ska menduar seriozisht me mu! Po mua qe nga ajo dit e urrej me shpirt burrin tim bej shum problem edhe kam qellimin veq mu nda, edhe pse jam e sigurt qe nga martesa e qe 19 vite eshte njeriu ma besnik per familje kte e garantoj 100%. Mirepo mua po me vret teper e kaluara e tij pse ka vepru ashtu kur me ka pas mua ne krah e per mua ka qen i vetmi ,e tash qdo dit i bej presion perlana e fyej me fjal te liga… Ju kisha lut te gjitheve per keshilla nga zemra e sidomos ata ose ato qe kan pasur histori te ngjajshme te me japin keshillojne qfar te bej dhe si te sillem. Flm nga X.