Gruas ja pastroja banesen dhe ja beja buken,ajo me quante budall,vajzen sma lejon ta shoh,me thot mos ha shum se ta bej block... | Histori Të Jetës
Gruas ja pastroja banesen dhe ja beja buken,ajo me quante budall,vajzen sma lejon ta shoh,me thot mos ha shum se ta bej block...

Gruas ja pastroja banesen dhe ja beja buken,ajo me quante budall,vajzen sma lejon ta shoh,me thot mos ha shum se ta bej block…

Gruas ja pastroja banesen dhe ja beja buken,ajo me quante budall,vajzen sma lejon ta shoh,me thot mos ha shum se ta bej block…-Pershendetje per gjith lexusit e kesaj faqe edhe un vendosa me tregu historin teme un jom ni djal 27 vjeq jam nga kosova jom dashuru qysh ne mosh te re ,se dy vjet jetojm larg me bashkshorten tem shkaku i dukumentav asaj i dul viza shkoj te familja e vet e un jom tu prit vizen prap un e kam ni vajze me ta e kum kalu shum mir me bashkorten tem 4 vjet jom kan i lumtur ajo u kan femna e par jet tem dhe un i pari per ta ,un e kam dasht qmendurish se dy vjet jom kan larg po kurr si kam ba trathti as ni her jet kjo ke pushime u munofta mus me ja than i fjal te keq mes me ja permend si u sill me mu ajo u largu pi meje nuk me dojke skish njenja per mu , u qojsha ja fshisha banesen ja bajsha kafen nuk thojke flm po thojk fjal te kqija u kujdesha per vajze thash gjyna let pushon po u bana xheloz ja kontrollova telefonin aty ja xheta tre numra te bllokum thash kush jan kta tha jon koleg te punes skam dasht me fol me ta jav kam ba bllok ,un i besova po ata numra i morra ja pergjova telefonin e nxana tu fol me nja po per pun tha i besova se nuk pat fjal te kqija un i bleva lloj lloj dhurat i dhash pare me veti shkoj gurbet ja 1 jav mir boll mas ni jave ja nxana bus tel tha se pata nxan po telefonin e ki budall nuk folum ja ni muj dit u pajtum fillum me fol sa her hik kjo on hishin ata numra sa rrike kjo oline dhe ata mu veq ma bajke rrafsh kur ni dit tu i shkru at fjalen e ti ma qoj mu ku i kishte tham gjith × thash a me ta ke tu fol bani be rren thash ama what app ma dha un si hina i shkruva ati i thash fol me shkrujt tha ti a me the mus me te shkru ktu se asht burri tu me kontrollu thash a me paske trathtu, mu dok bota me ra mi kry dhe ma bani bllok tha a ku*v po me ban dy muj dit as nuk me heku bllok as nuk ma tregoj vajzen pas dy muj ja lypa vajzen me pa me foli u pajtum sit hin me thot ti nuk je sen per mu ti je budall ti je njeri i beszdishem je tu me pengu un ju lutem me lot ne sy ajo as nuk merret me mu kur te hin me ta on mu sme fol kurrr beso Zot trupi po mu dridhet se dy vjet nuk jom ra pa lot kurr me fjet i thash per vitin e ri po ti qoj paret hajde mus me le pa vajze me festu tha nuk vi as menja nuk me shkon pasha qat qik un guj ju lutem i qaj per para naten gjum u qojsha e kqyrsha hi i tham o jeta jeme o engjulli jem ajo hin thot je tu hanger si shum qitash ta rrasa bllok i kam than nese ke dikan tjeter tregom jeten mus ma nxi vazhdojm ti udhen tan un temen se dashnija usht me qef me zor suj te maj thot un i dha 5 mije euro veq me me u nda po kshtu spo don ajo trathtin se prano un jam tu duru hatri i qati fmije mus me la me hek e me lujt njerzit me ta me pas baben gjall e me mbet jetim dhe pak u met per viz e shkoj e nxa me fakte e ja marr vajzen ajo let vazhdo me ta un kisha pas shum deshir me ma dha naj kshill si me ja ba un skam vler per ta sme don sme respekton a un ju lutem ne guj ju lutem Zotit mus me pas fatin tem kush se jeta po tu shkatrrojke faliminderit per te gjith ata si me ksillojn pa ofendime respekt.