Gruaja ime ka nje semundje dhe i ka ditet e numeruara, njeher e kam lene pse shkoj te motra,e kam kthyer me duar te lidhura dhe sy te mbyllur... | Histori Të Jetës
Gruaja ime ka nje semundje dhe i ka ditet e numeruara, njeher e kam lene pse shkoj te motra,e kam kthyer me duar te lidhura dhe sy te mbyllur...

Gruaja ime ka nje semundje dhe i ka ditet e numeruara, njeher e kam lene pse shkoj te motra,e kam kthyer me duar te lidhura dhe sy te mbyllur…

Gruaja ime ka nje semundje dhe i ka ditet e numeruara, njeher e kam lene pse shkoj te motra,e kam kthyer me duar te lidhura dhe sy te mbyllur…- Jam pendu shum e kam vujt shum per at femer. U lidha me A si doja ajo ishte fe tjeter vazhdum lidhjen bashk isha burri me I lumtur ne bot u fijum ja kalonim shum mir e merrja te shpia ime si femer asi gja nuk i mungote te gjitha I kishte ne dhomen time kampa vendosur kamer se aty kisha lek shum ika ne gjermani nita 9 muj pa ardh A e donin krejt njerzit e mi Ni dit me qon sms ne mjest jam tu ik te motra e pava sms mbazdite e mar ne tel zihem me te pse ke ik e kam ofendu rend deri ke me mbylli tel ate her u nevrikosa me keq me te mbas ca ditesh me hap tel Ate her I kam than ti nuk je gruja ime ma Se motra vet ka ni kunat beqar e un isha gjeloz se kjo esht shum e bukur Ene kishe mar qa I kam blejt un e i qon te shpia ime E kam pa kur ka hy ne dhom I ka lan aty ene ka nit pak ne dhom i pikoshin lot ishte merzit shum ajo tu dal te dera ika ra te fikt en i plasi gja k per hundesh e per goje kam vu duart kokes e kam than qa bana kam mar nanen ne tele ikam than ik te dhoma ime kur kan ik te dhoma kan bertit ka than nana qa bane mor djal keshtu kan mar ne tel ambulancen kam pa doktorrn tu mundu me kthy ne jet e kan mar e kan qu te spitali jam nis direkt me avjon e kam ardh e kam pa ne gjum i kam than doktorrit qa ka keshtu me tha se ka ni semundje kur i ka dal gjumi un kam hik Sun rria me pa Ka dal ikan shku njerz me kerku ne shpi ajo lidhi jeten me tjetrin dilte ne kafe me te e un i pava te dy i ndjeka i tha ai djali kur do behesh e imja i tha A kur te harroj te parin i tha ky veq ni nat te kalojm bashk i tha A ni her jo ene ky i tha kur te dush ti jam gati un i tha kjo sate puth ty me kujtohet ai keshtu qe smundem ni her kesaj A po ju afrote ditelindje mar dy vet i paguj ju tham keni me pru A ketu po do ja lidhni duart e syt e do kercenoni qe mos te qesi za se e nin kush kisha pergadit ni supriz te bukur e i dhurat te shtrejt per ta e kisha ba dhomen shum te bukur ma bin mu aty A ishte tu dridh pri frike se ikishin than po fole te lendusim ene iken ato kjo thote qa ju kam ba mor si me keni lidh nuk kam qa naj her aq shum sa ate dit jam afru e kam puth e kam perqafu i kam zgjidh duart kam mbush pis toleten ja kam dhan ne dor i kam than mos i hap syt po me vri t me tha e di se kush je por jo nuk vr as njeri e kam perqafu i kam kerku falje ne gjuj me fali e ja kalum shum mir mu dritu e me tha un te kam desht shum ty do vdes e as kujt nuk do bahem o e jota o e tokes i thash e imja me tha un nuk jam mir I thash as gja nuk ke do sherohesh do me kesh pran gjdo sekond me tha mu sme bajn kembet skam forca me kreh floket e mia me lodhen krahat me tha martohu i kam than o me ty o me as ni tu ul me har buk veq ka than po me merren mend ene ika plas gjak per hundesh nuk kam lan mjekt pa shku te gjith me thon ika ditet e numruara un po qmendem gjo dit si kalon po derdh lot per ta esht ne gjum e i plas gjak per hundesh e kishte koken te gjoksi im veq kur I plasi vjen e mushet goja plot gjak Jam tu prit te iki pak virusi ta qoj jasht shtetit ta kontrolloj per gjithqka E du shum shum her e qon mendja per embelsira ne 2 te nates un un te gjitha ja bi te dhoma eka plot gjdo dit dhomen me gjithqka si ka ndodh kujt kjo nese po me tregoni qa keni ba. Edi se do me ofendoni anonim ju lutem