Gjdoher qe shkoj tek familja ime kthehem tu qajte, Nana nuk me afron, Vellezerit bejn hajgare me burrin tim... | Histori Të Jetës

Gjdoher qe shkoj tek familja ime kthehem tu qajte, Nana nuk me afron, Vellezerit bejn hajgare me burrin tim…

Gjdoher qe shkoj tek familja ime kthehem tu qajte,Nana nuk me afron,Vellezerit bejn hajgare me burrin tim…- Pershendetje juve histori te jetes, po shkruaj nga fb I shoqes time srpse vetem ate e jam ne kete jet, arsya perse shkruaj jan familja ime, kur isha beqare Kurr se kom pa’s lirin sikur se shoqet e mija ata vendose per jeten time gjithmon ma gjeten burrin qe tash jetoj me te dhe kam femij, sdo me then qe Jom e lumtur por jam pajtuar me fatin Tim edhe pse jam probleme familjen e tij se asnjeher se deshten edhe pse sillem gjithmon mir me ta, jam hekur shum prej tyre edhe pse e diten dhe ju tregova gjithmon. Per gjithqka asnjeher nuk reaguan per mua as su interesuan fare, nejese, arsyeja perse mora te shkruaj ata nuk me duan mua, njeher me muaj shkoj I vizitoj edhe asnjeher nuk e mbaj mend jam qene me ate vend e shim kthyer pa qajt, her me ofendojn her me bertasin her mi maltretuin femit edhe pse femijet I jam shim te urt she te edukuar thjesht aty duvet shum e I zgjedh fjalet dhe se mos me prek asgje, se bani e preke me her thon pse kshtu pse ashtu, so psh pse e lshove qeshmen shum pe prish pse e bane kshtu pse ashtu me nje fjal so me qene para gjyaktes, kur ma bene vellau kunata sillet mir e kur ma bene kunata vellau sillet mir, tash Jan fillu edhe burrin te ma ofendojn dhe shikojn veq me shkrry, e kam par we vetem arsye Jon tu dasht me u from edhe me burrin Tim edhe pse burro sillet shum mir me ta, vetem e sillin shko atje shko kha sikur te josh qene rroktar I tyre edhe kthehen bajn hajgare me te edhe thon ska ware pa ba qysh te thom ne, e kjo gje mua po me brengos spese tash un me ate e jam jeten, edhe diqysh sikur se tkishum qene argat e tyre pom burn in at, ejim tu mendu wfar te beje a ti leqiti njeher e mir apo qfar te Beje, theksoj qe. Me kam thir per fundvit por e Di se si te shkoj me Bejne nervoz ha me thon diqka Pres komentet e juaja sikur te kishit qen ju me vendin Tim qfar Do benit harova dhe diqka e kam nanen ende edhe e Di we aji ma shum ban mbas djemve pot prap se prap me dhimbset we now te shkoj me se babi me vdiq ai we me dashti mua teper tash skam askende qe me Don Ju flm nese e postoni ju lutem anonim, ju pershendes gjithve jeni me te miret Ju lutem mos me gjykoni me shkr** sepse teli po mi ndryshon shkronjat diqka