Filloj

Filloj edhe para djalit me m’rreh sa qe per spital me bojke, familja jem dijn per kete ngjarje se…

Filloj edhe para djalit me m’rreh sa qe per spital me bojke, familja jem dijn per kete ngjarje se… – Pershendetje grupi! Edhe unë si shum tjer dua ta tregoj historin time. Jom një Nën 33 vjeq, kam një djal gati 4 vjeq dhe jetoj shum vite në gjermani. Unë Para Ni viti jom nda me Burr, arsyja kryesore ka qenë dhuna. Shum e kom duru  e jom mundu veq me pas ni jet tlumtur e Kom dasht Ma shum se veten, shum shpesh ka ndodh e shum her ja kom fal, sa qe edhe per spital mka ba ama e pash qe nuk ka te ndalur edhe filloj para djalit me m’rreh. Gjithqka e Kom duru per hater edhe familjes ti qe met vertet kan qen shum tmir, sidomos Nana e ti qe SA her i qoj ment te ajo me vjen me kajt, edhe motrat shum tmira i ka pas, e vllezrit shpesh me kanë lendu kur ndodhke diqka e qe u shpresha me ta. Tash ja Kom nis mu stabilizu edhe shum mir jom edhe me djal, tash pe shoh sa e lendume kam qenë dhe qka kisha duru, e skisha pas për kon. Djalin ka tentu shum me ma marr edhe kercnime prej vllaut ti, Familja jem NUK e DIN qe me ka rreh prap, se mu kan dhimt vllaznia, krejt me Advokat e Kom nis ket punë. Me shum qef jav kisha qit djalin krejtve po aq e lendune jom per momentin sen nuk Po du mu mirr. Djalin vjen koha ja qes ku osht vendi, se ky faj Ska, le ta kupton krejt vet, ama Nana e ti shum pom dhimet, se shum mka respektu edhe djalin shum e ka dasht, ama vjen koha e duhur qe e sheh, nejse se zgjata pak si shum ama ni sugjerim per krejt ato femrat qe perjetojn dhun mos e toleroni as mos mendoni qe ka te ndalur, gjynah qeta fmi, ama kjo jetë ish me shpresa, edhe thojsha durimi shperblehet ama djali mu rrit ksi fiamilje se meriton, as ni fmi. Ju përshendes të gjithve.