Familja ma kan vendos mbulesen pa deshiren time, pastaj Burri ime e shfrytzoj ate ne shume menyra! – Histori Të Jetës

mbulesen

Familja ma kan vendos mbulesen pa deshiren time, pastaj Burri ime e shfrytzoj ate ne shume menyra!

Familja ma kan vendos mbulesen pa deshiren time, pastaj Burri ime e shfrytzoj ate ne shume menyra! – Pershendetje juve faqe e mrekullushme po shkruaj prej fb te kusherines se nuk kam, Nga ks jetoj ne zvicer , kur isha e vogel familja ma kan vendu mbulesen pa deshiren time, tani qe u rita e kryva shkollimin u njoftova me nje djal i cili me donte pa mbules . Un isha e mbuluar gjith kohen vetem kur takohesha me at e largojsha mbulesen isha e dashurume shum nuk mundesha ti them jo kam besu qe mdojke por jo derisa me tha do tnjoftoj me familjen time un shkova ne shtepin e atij duke mendu qe pernime, sa u futa i fiki dritat dhe me tha ty tkam veq per knaqesi te fort me futi ne shtrat nuk dojsha po me maltretim. Pas asaj me kishte ba video dhe fillooi mem kercnu . Ato video jau kish dergu shokve dhe ju kish than kur te keni qef dilni me to kercnone me videot ishaa shum keq e stresume vendosa mi kallxu familjes . Babi gjith fajin ma la mu dhe tha du me u taku me at djal ku jeton i tregova kejt.. aj para babit ishte bo melaqe tu i thon un du me mar per gru e babi menzi priti mdha , si shkova te aj ma heki mbulesen dhe me qojke naper vene tflliqta sa me pru pare nshpi . Para syve t vet njerzit mprekshin e sene ktij ju bajke qefi kaloj ni koh kshtu nuk e njifsha vetin .. mas ni kohe ndryshoj shum ky u pendu e kejt qe dit e nat mkerkojke falje kajke u falke amaa mu mu msu organizmi aj tash nuk dojke qe un mi bo kto pun a nfakt un u msova edhe ma lypke organizmi nuk mujsha mu nal po tash shyqyr zotit jam mir edhe un edhe aj po senet qe i kom ba sedi qysh skom ba i ba keq vetes sjom kan nvetdije hiq edhe ka koh qe jom mshel nshpi sma lejon ftyra as nkojshi me dal tutna edhe fmi me bo mi mar nqaf kejt kan mi kesh ju lutna kshillaa tmira.