Familja e te dashurit me kan qesh sepse nuk jam shume e bukur, atij kurr nuk ja harroj fjalen... | Histori Të Jetës

Familja e te dashurit me kan qesh sepse nuk jam shume e bukur, atij kurr nuk ja harroj fjalen…

Familja e te dashurit me kan qesh sepse nuk jam shume e bukur, atij kurr nuk ja harroj fjalen… – Prshnd gjithve ju kisha lut pa ofendime se pse kjo histori qe pe tregoj asht e vertet pa asnje genjeshter pasha tlumin zot jam 24 vjeqe tani por kur isha 19 vjeqe ne fb merdh nje ftes dhe une nuk e pranova por shkuan nje muaj une prap epash ate ftes ne fb tim dhe epranova por kaluna disa dit dhe aime shkroi dhe ne fillum te prezentoheshim te njiheshim me shum dhe ai isht ne pushim te daja vet ne zvicerr dhe une ne vendlindje nuk mund ta tregoj sepse po etregova me kutpojn kush jam ndoshta dhe filloj dita par shkolles ai ishte shum me iri se un dhe fillum mu taku dhe gjithcka ju betona se edhe turp pom vjen vallah bila veq puthje sen ska pas edhe aj nuk ka insitu mashum flm pitina shum aj mka shpre dashni shummmm shummm tmadhe pasha zotin une jam muslimane aj xhdo her ubetoke ne kuran se tdu shum ashtu kshtu edhe une kalova meta 8 muj por nisi diqka nuk utakoke memu une kuptova se familja tine spe lan memu edhe ai dilke msheftas edhe ni her ithash cka ki pse spo fol memu pse spo takohesh anashta tu kam bezdis mke mar inat thojke jo more kurxha skam edhe aj prap live sun emajke veten mkshirke sy iq pa nal thojsha pse pom kshir qaq shum aj udoke me dhimt um kshirke pasha zoten lot ipikojshin zdi aq dashni ka pas qesdi pse ashu ajo dashni spp du me kthi kohenn mas ket histori po mdoket dej sat imsheli syt kjo pergjigje kameme met pik ne zemer pse aj ulargu pse mtha nuk tdu tha se spom lan prind mety mu taku une nuk kam pas as naj behane as naj fjal tkeqe familje mat mir pasha zotin ska pas zemer mat mir se temen zdi pse ma bani qata une shum upata merzit shumm falaka mdilke uqosha naten kajsha usmusha itutsha familjen dojsha mu mit qaq ekam desht bre shum zdi kam kalu shum mir meta kurr smka lendu kurr fjal smka kthi ama kohen e funit mu permledhke une kejt ibajsha per ta krejt sa kam pas mundsi aj zdi qish me harru ket pergjigje qe pe kerkoj prej tyna pse aqaq kesh pa vler a qaq kesh ekeqe a thon njeri nuk kshiret bukurija po dashnija edhe ekeqe sjam ka mat mira ama edhe eshemtume sjam aj sod eka jeten evet as nuk du mu kthi kurr as edhe toka mu bashku me qiellin nuk kthena mas se prej aterit ekam dhimten veq mem merzit mmea kthi naj fjal tran dikush une kaj smuna um ka met pik zemer tlutna ni femrr kur edo mere mose vet prindit se prindi nuk munet me da djalin pi ni femres tmir pi ni familje dallume tmrekullushme nuk munet me ja thy zemren birit vet ni prind ekuptoj endan prej dashmes nese ajo ash e udhes keqe nese ajo nuka per djal tina une jam kan ma emir se ai ju lutna motra vllazni um kuptoni se sa her qe um kujtohet um dhimet prind emi sa ikam lendu kur mshifshin ata nat gjendje tu kajt tu brit thojsha pom dalin ment oj mam a ajo sen zdike mendojke se jam smu kam naj dicka qeter une si kam tregu kurr se ututsha beso se pom dalin lot. ok ju lutna aka dikush qe um tregon athu ama ka dasht apo pse ma ka ba qita edhe aj sa her qe mka pa mu 8 muj kam kalu meta per xhdo dit dilke memu aj syt me lot um qafke me kejt forcen abeson ja nisha te maltretuurat e zemres se aj ka pas dicka qe kurr sma tha ok mfalni qe ezgata shummm edhe sun ekam spjegu mir po mfalni se zemra pom dhem nimu per tmira