Familja e burrit po me akuzojne qe un po vjedhi,Po kerkojn te largohem nga shtepija kur te... | Histori Të Jetës

Familja e burrit po me akuzojne qe un po vjedhi,Po kerkojn te largohem nga shtepija kur te

Familja e burrit po me akuzojne qe un po vjedhi,Po kerkojn te largohem nga shtepija kur te…

Familja e burrit po me akuzojne qe un po vjedhi,Po kerkojn te largohem nga shtepija kur te…-Pershendetje miq qe ndjekin histori te jetes jeni nje faqe e mrekullushme anonim ju lutem.Historia ime me te vertet esht shum e turpshme mbi te gjitha jam ne siklet dhe ne merzi shum te tepert qe hall vetes spo i di ju lutem shum ai qe e lexon tme keshilloj sado pak qe ta kaloj ket merzi.Jam nje vajz 24 vjeq e martume me Dy fmij burri me shum ne gurbet jetoj me vjehrri dhe kunata e kuneter historia ime fillon vitin e par te marteses ju humbi nje varse floriri dhe ma lan mua isha shtatzan ne fmin e par dhe nuk fol veq Zotin ju lash pas ni kohe ne tel e kunates lexova nje SMS qe lexonte skam arrit akoma me shit varsen ne ate moment qilli me Ra ne kok sdija qa te beja se I kam dasht motrat e burrit si motra e mija ja tregova vjehrres ja lexova sms dhe foli vet me gocen e vet dhe si perfundim tha qe ka kon varse tjeter Jo ajo qe ka humb e lash me kaq nuk fola askuj si tregova kaluan 3 vjet dhe tani humbi perseri diqka tjeter ne shpi dhe se durova me kete turp te madh dhe I tregova burrit ,burri nuk po me besojte se me par ka familjen pastaj mua sado qe u mundova burri me besoj mua un i tregova per qellim qe tek un mos kerojn gje se qato pun si boj dhe pastaj do humb prap diqka tjeter prap te un do e kerojn I thash meru vesh me ta se un sdi qa te boj foli burri me kunaten se di qa kan fol se burri sme tregoj pastaj erdh tek un kunata dhe me thojte ti this si kam mar edhe kjo kunata tjeter Jo Ku shkuan ateher un i thash qe perderisa nuk I kam PA dhe si di qa tju them u kam vu edhe duart ne kuran dhe perseri flisnin me thoshin te kena degju tu fol tel me motren ti rrin te shpia se ne dalim tu punu jasht ti gjej ju lutsha Zotit tlutem mndihmo sdi qa te beja dhe vjehrri nuk dite asnigjo nje dit erdhi dhe un i tregova sepse I kisha te gjitha kunder mendova se ai do me ndihmonte se osht njeri qe din me nda tmiren e te keqen kur dhe ai me tha ti rrin ne shpi ti gjej e fjal shum te tjera ne ate moment sdita qa them i tregova per sms qe ja kam pa goces vet ne tel ajo tani osht e martume I thash qe vjehrra e ka dit ajo se pranonte qe un ja kam tregu sms asaj para ja mbushen menen vjehrrit por I than shum fjal te bera e te pabera un i folsha vjehrrit ai sme kthente pergjigje Mir thash ai mos me flas por un perseri i folja edhe pse sme kthente pergjigje foli burri me vjehrrin dhe ai i foli si ashper burri vjehrrit the thojte m me ke ngatrru me voc por un qa te beja Asni sme dilte krah e vetme sado qe u boja be sme besonin mora babin tim tel I thash eja me mer se un sjetoj dot me ktu erdhi babi foli me vjehrrin dhe I tha goca ime qato pun si bon I keni Ra ne qaf kot ose nqs se menoni keshtu e mar tani te shpia ime I tha vjehrri te shpia Jo se osht me Dy fmij iku babi pastaj erdhi darka i fola vjehrrit dhe me tha mua mos me fol kur te vij burri jot merr fmit e shkoni Ku te doni o Zot i thash mos bre se jeni tu hyj ne gjinah me mua se un sju kam vjedh u merzita aq shum sa sdija si ti this burrit se pastaj me u nda me prind mos sot neser do ma permen ti me ndave me familje qaja e vetem qaja derisa me Ra te fiket ne tok ju luta Zotit ma mer jeten se sjetoja dot me kete turp te madh me ngiti zeri fmive sepse su mushja dot me frym vjehrri prej frige se kesh tu u ngel ne dor thirri ni polic por ai me nihte mua se jetojm ne nje fshat I tha qe mos i vini faj se un ja njoh ne baben qato pun si bon burrit si ka tregu se qae ndodhi e lash me kaq u kam lon Zotin e madh dhe I lutem CDO dit o Zot ishalla I gjen ato qe u kan humb te dal un e lame lutuni dhe ju Zotit per mua ju lutem si mendoni miq Kush ka te drejt qa gabimi paskam ber si ta largoj kete merzi kete siklet se un po cmenem kret