E linda vajzen dhe e lash ne spital, na la per tjetren me letra, sot jam me nje te martuar dhe arsyeja pse... | Histori Të Jetës

vajzen

E linda vajzen dhe e lash ne spital, na la per tjetren me letra, sot jam me nje te martuar dhe arsyeja pse…

E linda vajzen dhe e lash ne spital, na la per tjetren me letra, sot jam me nje te martuar dhe arsyeja pse… – Mirbrema ju lutem anonim..hm nuk po di nga me ja nis me shkrujt historin tim nga kam.me.pas ofendim e shmje ama ju lutem qiten veten ne pozit time .?une jam njoftu me ni djal ne shkoll e mesem nga dashurija e tina jam verbu vetem at person e kisha ne mendje si edhe aj mu gjith naten folshim ne tel tani nshkoll u shihim edhe aty nonstop me tel dil per mem pa mu mka dasht e kam dasht shum sa qe jam kan gjendje pjest e trupit mi dhan per ata person dashurija jon shkoj ne nje urrejtje se sa qe tani nuk kisha deshir me pa me sy 2 vit e gjys bashk mbet shtazen se ma dhuroj zoti at engjull e aj me la ne rrug mu e qikn e tina per nje fmene ne gjermani per pasuri e per letra ndersa une isha 9 muj me ankth me stres me lot gjdo nat pse pom len me qik deri sa e kam hi ne mekat mat madhin qe nuk ja fali veti se kam lind e kam lan ne spital e e tash po bohen 3 vite ne shkurt te ketij viti qe une nuk muj gjumin gjum me pa gjdo dit me lot me sy pse ma shkatrroi jeten mbasi edhe me fmi me boni e sot mu me digjet zemra per qat qik e aj osht matru e nuk i ka interesu kurt per mu as per qik ndoshta ju me shani a me ofendoni po jam ka vujt me shpirt e flaka osht kam del e spo muj me bo kurgjo me pa fmin tem….ndersa du me lidh edhe diqka ja fillova me punu ni dugaj e aty njofta ni djal qe sot e asj dite drit me sy spom len me pa e mka trrrejt me mashtroj aj i martum tash dy fmi i ka r hala jam mto spom len me u ndah edhe pse une me gjdo kusht po lypi mu ndah se spo du me kan gruja e dyt e ti me kam rezerva e ti mtha ok mos ta nin shkojm e lypim qiken tonde qat spital qe e kam lan edhe une isha e verber nuk shisha sen dojsha me pas qiken tem ngat e mbasi mtha pranova mkon mto mbasi 4 mujve mtha jam i martum e sum mka lan rahat kurr qe 2 vite tum malltretu tum qujt k**v tum maltretu boksa shkelma sa edhe me ka qit ne te fikt po besomi se une sdu me shkatrru kurfa familje edhe besom lot jam ka shkruj ket histori se du mkop pse kaq shum jam ka heki ket jet pse i perjetova gjitha kto sa edhe ky tipi mka shti me bo vetv**sje veq mu liru prej ti mos me pas pun mto veq qaq ma ka pru shpirti te huna ….mfal ndoshta e kam zgjat shum ama ju lutem kam nevoj per kshill te juve e jo ofendimi se du mu qmend flm per mirkuptim ntm ju lutem postoni anonim menjeher .