E lejova Grun me shku ne Itali me lind per me i bo letrat, kur ja kontrollova ni dit telefonin... | Histori Të Jetës
ne Itali

E lejova Grun me shku ne Itali me lind per me i bo letrat, kur ja kontrollova ni dit telefonin…

E lejova Grun me shku ne Itali me lind per me i bo letrat, kur ja kontrollova ni dit telefonin… – Pershendetje ju lutem te jet anonim jam nje djal nga kosova jom 27 vjeq po filloj me tregu historin tem si zemra po me dhem un qysh ne mosh te re jom dashuru edhe jom dashuru marrzisht kurr jet nuk kam pas tjeter e vetmja femen jet tem u kan qajo na u njohem mes facebook ajo u shyptare un kosovar dhe u dashurum shum njani me tjetrin u fejum u martum dy vjet na shkun mir pa problem pa kurgju un nuk jom shum i pasun as shum i varfer un punoj ndertim po jetoj me familje e kurr nuk ja kum prish i sen ma te voglin un dojsha thmi po ajo thojk jem te ri mas 4 vjet martes met shtatzan dhe dhe e kish ni moter ne itali tha po jav shtin familjes saj letrat tha po mi shtin dhe mu thash po ti po largohesh pi mej ma dha besen si nuk largohem deri des pi teje rash dakord i dulen letrat e shkoj ne itali lindi nje vajze yll dhe un gjdo dit u merzitsha ni vit e gjys shkum mir po filloj me ndryshu dhe mas 2 vjetve si e prita tha du me ardh me ba kunor me ti ba letrat e erdh banum kunor shkum 1 muj deti un i bana shum dhurata se ajo ja pat nis punes ne itali e un u munojsha me i nejt gati mos mu lodh ajo po kur i erdh koha me ec un dyshova se ajo skish ndjena as me me puth as me me perqafu as kurr te dua sme tha un bajsha gjithqka per ta ja nxana tel ja kontrollova aty ja nxana 3 numra te bllokum i thash kush jan tha jon do djem te puna po tha na ka shti shefa grup dit a rri on un i besova nuk ja permena ma mas pak dite i shkrujt nja un ma heret ja pash fjalt thash kush shkruj tha kerkush i kish fshi sms nr e krejt un thash qy qyky shkruj tha u sekretar te puna tha e per do pare te karantines i shkrujt aj e vet a vjen me ajroplan a me tren e hiq ma gat i besova un ja morra tan nr po kur shkoj atje ja nisi me ke lodh qa po me shkrun po me pengon budall e fjal tjera po un e marrsha me te mir kur i dit pi kontrolloj ata nr kjo hik ata hishin bash qyky sekretari tha jo skam sen me at gjytyrym e i besova kur ni dit e thirra tha jom tu i ba punt si te kry te thirri prit prit sme thirri kur e thirra un 1 ore tel nxan aj djal on ke i thash me kan e qishtu tha tel nxan tha ti tel e ki budall se kesh tik tok e ma bani bllok tha qen e fjal tjera i thash ni motre thirre thuj hin tel prap nxan dhe un pi asaj dite 3 jav si kam shkru as ajo mu tash jom merzit per vajze ju kam lut me u pajtu po nuk po don i baj be e gjith qa thot ti je dek per mu je njeri i pa vler un ste du ma sa her te hin on ne sekonda i hin aj djali mu kam e dur mu dridhen e lot varg me shkojn vajzen ma kallxo kaj her tha kur dalin letrat vjen ti pun tan un temen veq mos me la vajzen jetim po si me shku kur e di si u me tjetren tash kam shtres du me dek pi merzije ju lutem me jepni ni kshilll a ja vlen me nga mas saj kur se 3 dit ja kam shkru 600 sms tu ju lut tu i ra guj thot ste fal vuj se e meriton qitash kum vendos mus mi shkru ma se ajo ma sme don mu ju lutem jepnin kshilla pa ofendime se se din qfar halli kam kur te dojsh me zemer i njeri e ajo sja nin.