E lash, por erdh prej Zvicre dhe i kerkoj falje gjith familjes time per te gjitha gabimet qe i ka ba! | Histori Të Jetës
prej Zvicre

E lash, por erdh prej Zvicre dhe i kerkoj falje gjith familjes time per te gjitha gabimet qe i ka ba!

E lash, por erdh prej Zvicre dhe i kerkoj falje gjith familjes time per te gjitha gabimet qe i ka ba! – Pershendetje dua te jem annonim. Ne viti 2015 u njofta me nje vajze un isha ne kosov Edhe ajo kishte ardhur ne pushin Edhe u njoftum filluam bisenden fillova ta dua dua cdo dit e me shum Edhe ajo mu pas disa muajve ajo erdhi apet ne kosove per te me pare mua Edhe ram dakord per tju treguar famijes i treguam famijes Edhe vendosem te fejomi ne vitin 2017 cdo qe shkoji ne rrregulll deri ne diten e fejese pas 3 jave filluan disa problme te vogla Edhe ajo shkoj ne ch mirpo edhe ai problem kaloi edhe un ne vitin 2017 erdha ne CH i rregullova letrat te gjitha edhe erdha por mosi erdha ne ch pas disa jave filluan problmet te shumta mes saje Edhe meje gati cdo dit problme un punojsha cdo dit cdo dit shkojsha pun i lodhur pa fjetur e ajo ton diten qysh thojn kamen mi kam edhe nuk punojke sen as qe dojke me ndegju bile per pune, kam pas shum problme ne filllin te viti 2020 morrra airoplanin Edhe heca kosov se mu pat merzitur jeta pi asja edhe vendosa per mos u kthyre ne Ch shkova ne kosov pas 1 muje ajo kishet thirrr babin tim po vi kosov edhe babi im kishte pajtuar Edhe erdhi ajo edhe I kerkoji Gjith familejes time falje per te gjitha gabimet e edhe pas 2 jave erdhem se bashk ne Ch pas disa jave filluan problemte te shumta edhe shum te medha por un e dojsha shum ama teper shum edhe nuk dojsha tju tregoje famijes time Edhe te saje per ti mbrengosur ata durova deri ne muajin tetor 2020 edhe i dhashe fund jetes me at vajzes tash e 8 muj as nuk e kam pare as nuk me ka par po kohet e fundit filloje te mi permenke letra un per letra nuk u fejova me te sepse kam pasur Edhe kam pasuri ne kosov po u fejova sepse e dashta shum edhe nanen edhe motrat e saje ma shkatruan komplet jeten tem sepse ato gjith here e shtishin per te folur nuk punojke sen cdo dit flejke deri ne ora 5 te dites nuk me like kerkun per te shkuar. Gjith kam qen si i burgosur ajo qa te thot po un nuk e durova dot edhe u ndava preje saje tash jam me i lumtur qe jam ndar nga ajo isha pas dashururar ne nje vajze mfalin shprehje k*** pas u ndajta i kuptova te gjitha. Se te gjitha mi kishte fshir po I kisha lutur djem e vajza mos ja kshyrini bukurin po mendjen. Edhe tash me kam 23 vjet kam gjetur nje vjaze edhe jam duke folur me te me shkojen te gjitha mir edhe jemi dyt te lumtur!