E kam nda prej gruas dhe femijeve,I dashuri i ka 55 vjet une i kam 27,Ja ha mjekrren e bardh ai esht dashurija ime... | Histori Të Jetës

E kam nda prej gruas dhe femijeve,I dashuri i ka 55 vjet une i kam 27,Ja ha mjekrren e bardh ai esht dashurija ime…

E kam nda prej gruas dhe femijeve,I dashuri i ka 55 vjet une i kam 27,Ja ha mjekrren e bardh ai esht dashurija ime…-Tunggg kam pas shum qef me shkru ktu e veq me i mar menimet e disave qe kan qef me kritiku…Po a dini qe ka femra qe nuk ja nin hiq qka thuni ju.Un per veti jam ne lidhje me nnje 55 veqjar e vet i kom 27 na duhemi teper shum ai e ka lan edhe grun e fmin per mu kjo pun ma ka deshmu mas mirti se sa shum mdon dashnija jeme ja hongsha mjekrren e bardh.Tash po du pak mu nal te ju edhe me ju tregu se sa shum dashurohmi edhe pse ka ardh puan deri ketu…Ne jemi taku ne ulqin ai u kan me gru edhe qiken e vet qe i ka 22 vjet ajo qika.Edhe me ka ra nsy mjekrroshi jem po mu nuk me ka shku menja me pas diqka me to…Po edhe un i kisha ra ne sy,tani ma von shkova ne kafe aty te plazhi ai ka menu qe po shkoj per to e me ka percjell mu ka ul perball tavolines tem ma bojke me sy e ma qitke guhen kapak… Unej a nisa me kesh se sinqerisht mu keshke edhe me eksitojke pak se teper sharmant osht,edhe kur mka pa tu kesh u ardh tha a p ote kesht me guhen tem a thash po valla se e paske shum tkuqe edhe ja nisi edhe ai me keshh…tha a po njoftohmi thash po more tha ama ma von se qitash jam me gru e me qik ktu veq lema kontaktin une te kontaktoj e ja dhash kontaktin. Une pernime e kam pas veq hajt thash tja dha facebokun e tani ja nisem me fol meniher si shkova te qadrat mshkrujti tha o llokum mos u rrezit shum se dokesh si qokollad e zez e ju kom kthy me sy ja kom bo se na u pajshim kshtu me sy.Tani kan vazhdu kshtu kontatket ton pushimin ama asniher sja kom dhan rastin em dal me to sa jena kon ne deti…se thojsha marre prej grus te vet e qikes te vet diqysh nu kkish kuptim.Ata jon ardh ne deti e une me dal me baben e burrin e saj valla nuk mu doke e logjikshme. Aty e kam nal veten ama per njo qe ka ardh ne ks me ka shkrujt,edhe kemi dal heren e par jena puth o jena knaq se diqysh kurr sisha puth me dikon ma te vjeter e kur ja shisha mjekrren e bardh me tranojke krejt mu doke vetja si me kon ne nje bot tjeter.Tani gradualisht jena dashuru kshtu pernime mes veti.Edhe i kam than ose mu ose grun se nuk du une me kan femra jote se tash po te du edhe po menoj diqka ma hsum me pas me ty pse jo mos me pas fmi more sen te keqe nuk ka…Edhe ai mka than po mir e ki se edhe un po te du shum edhe jom ne gjendje krejt me i dhan per ty.E kena kalu ate fazen e perlamjes se nfillim nuk dojke hiq kerqysh me u nda se ne pytje ish mos besimi i tij ndaj meje mendojke qe po e du per pasuni…Po i thash o qeni plak a menon ti qe une sun i boj per veti djemt e ri e bile edhe ata qe kan shum pare…po mos ma luj logjiken ti mu se une nuk te du ty per pare.Kur u pat nda i pat kallzu grus te vet krejt per realitetin ajo me ka thirr mu edhe me ka sha me ka krejt qka i kom…Po sdisha qka mi thon veq ja nisa me kesh i thash hajt se bolll e ke majt ti tash po ta maj une pak e ti dil me naj kon tjeter,o Zot ajo u qart krejt po mu sma nijke more ja bojsha mos mbertit mu se nuk kom veq une faj ktu po kena faj dyt…Ai mas pari u ardh te un e jo une te aj…e mos ma le veq mu fajin,tha ani ani veq ta ktheft Zoti qysh osht mas keqti…Thash nese une kam faj okej ma ktheft ama po te garantoj qe une skam pik faji ketu.E qe nja dy muj jan nda une tash po i shkoj te shpija po i boj buk e tanat veq me bujt hala spo muj aty se problemin pe kom me familjen tem atynev spo guxoj me ju tregu.E kom ni vlla shum tvshtir ati po i pritoj ma se shumti po tek e fundit une veq iku prej shpis edhe skan qka me bo ata nese pranojn me te mir okej po nese nuk pranojn skom qka me ju bo valla,tash po kqyri me dal me fol edhe niher me dashnorin tem edhe me ju tregu.Kisha pas qef shum mos me sha po me kshillu nese keni naj kshill e mos me mlodh me ato fjalt qe i keni zakon llaballaballab ,a e dini ju qe shum ka femra qe dalin me ma te vjeter po ato dalin veq per pare,bile une po dal per dashni se po ma don zemra…Nuk jom prej atynev qe duhet me i sha se skom nevoj per pare po thjesht e du qikjo osht kryesorja e ksaj punes..Naten e mir e bofshit e ju rujt Zoti kudo qe jeni paqit lumturi e harmoni ne shpijat e juaja…