E kam kuptu qe osht i martum e ka fmij, por po e du aq shume sa qe nuk po mundem me... | Histori Të Jetës

E kam kuptu

E kam kuptu qe osht i martum e ka fmij, por po e du aq shume sa qe nuk po mundem me…

E kam kuptu qe osht i martum e ka fmij, por po e du aq shume sa qe nuk po mundem me… – Prsh fb i shoqes skam fb ju lutem postone ju lutem pa ofendime edhe pse e di qe gabim jam po gjdo njeri gabon jam 22 vjet jam kan e martuar po burri me tradhetojke em rreke dhe jam ndar nga aj qe 1 vit e me shum skam mundur te jem me askend se di pse tani kam takuar ni djal u dashurova me ta aq shum me pelqeu nuk flas per bukuri por sjelljet e ti ishin diqka qe askush deri me tani nuk me kish fol ashtu jeta jem u ka ferr vetem pun dhe banes tan kohen me shkojke vetem tu kajt skisha deshir te dal as me shoqeri as me askend tani qe kam takur ket djalin kuptova se esht i martuar dhe ka nje vajz kur i thash me tregoj se esht e vertet po prap nuk po mund te largohem nga  ai po e du aq shum sa qe po them pse mem ndodh mu kto te kqija po kur pe menoj thoja ne vete qysh ma kan ba mu qysh mu ka dokun kur me ka tradhetu burri spo muj besoj qe un ja kam ba keta dikuj pasha allahun nuk deshiroj te lendoj askend e sidomos ni femer me femij po kjo po ndodhke nuk di qka te baj spo muj ma me esht merzitur jeta qetash gjdo e keqe po me ndodh skam as familjen afer per perkrahje sepse jetojn ne kosov ata ju lutem me kshilloni diqka.