E humba dashurin e vertet duke i thene "Ti sje i pasur si i fejuari im dhe nuk mundem te te marr dot"! | Histori Të Jetës
humba dashurin

E humba dashurin e vertet duke i thene “Ti sje i pasur si i fejuari im dhe nuk mundem te te marr dot”!

E humba dashurin e vertet duke i thene “Ti sje i pasur si i fejuari im dhe nuk mundem te te marr dot”! – Jam 22 vjete. Jam ne lidhje me nje djal qe 5 vite dhe jemi fejuar kam kaluar neper periudha shume te kqija me ta dhe apet jemi bashku. Por para nje vjeti jam taku me nje djal qe e kam njoft moti edhe na ka ra me nejt bashk shumr kohe dhe kam Filli me ndje diqka per ta. Nje nat kena dal dhe me ka puthe me ka ba me u ndje ktejt ndryshe. Dhe pastaj jena fillu me dal por une vendosa me nejt e fejume apet edhe mos mu nda edhe e kam ndeprr lidhjen me shokin tem, e di qe me ka desht shume se me ka than shume her me u nda, e kam ofendu shume her edhe apet kur kam pas nevoj per ndihme ka ardh me ka ndegjuar me ore te tera duke folur per problemet e mia. Tash u ban gati 1 vjet rdhe kam vendos me u nda me te fejuarit shkaku i problemeve te shumta me te dhe me familjen e tij, dhe kur e kam thirr ne tel shokin tim me ka than se ka vendos me dike tjeter dhe nuk me don me, une sdi qfare te them me, mendoj qe e humba dashurin time te vertet duke e leshuar nga dora dhe me iku. Me duket se ka hequr dore nga une kur r kam ofenduar duke i thene qe ti sje i pasur si i fejuari im dhe nuk mundet te te marr dot sepse nuk jam mesuar te ken jeten pa para sepse i fejuari im punonte shume dhe kishte te ardhura te larta me firmeb e tij. Si mendoni ju kam gabuar qe sjam me shokin apo esht me mir ta harroj.