fbpx

E fejuara eshte 14 vite me e re se une, e zbulova te kaluaren e saj ne sms, me vjen turp se e kam nuse…


E fejuara eshte 14 vite me e re se une, e zbulova te kaluaren e saj ne sms, me vjen turp se e kam nuse… – Pershendetje faqe dhe ju lexus te ksaj faqeje deshta edhe une te ndaj nje pjes te jetes tume me ju qe tmarr ndonje mendim apo kritik nga ju sepse cdo njeri ka nevoj me te tjeret te jap ndonje mendim apo keshill nga njeri tjetri, e mira e ksaj faqeje eshte qe gjithqka eshte anonim dhe ne shprehemi shume lirshem sepse tek ne ka shume paragjykime , psh jaa qfar beri aii si ja beri ashtu pse keshty etj etj qe nuk kan te ndalur asnjeher sepse kshtu jemi te prir dhe ne momentin qe nuk dihet identiteti pak a shume jemi me te lirshem kur shprehemi deh per kete pune ju falenderoj shumee sepse jeni faqe shume e qelluar per tju ndihmuar njerezve ne kete drejtim. Jam nje burr qe kam nje probblem qe po me bren shume ne zemer dhe ne mendje nuk di si tja beje kam ra ne hall a ta ndegjoj zemren apo mendjen , Jam ra ne depresinoe qe dy muje.Problemin tim dua ta ndaj me ju rinine e kam pase te veshtir me kushte jo te mira kam punu shum.qe16vite jome dale perendim me shum sakrifica e vujtje po ja dola disi u martova me nje tehuje I rregullova letrate .Tashe kame nje jete shume te mir me vetura me banesa e shpi po kam nje problem te madhe jam nda me ish femren qe Kishan per letra qe4vite pas ndarjes kam pas mjafte lidhje me femra mjafte te bukra ne qershor te2019 jam feju me nje Gjilanase 14vite ma re se une .Prej dites qe jam feju marre llojlloje sms per te kalumen e saje une e dija se vetem nje here Ka qene e fejume sms qe me vin thon se ajo ka qene zdi sa here e fejume dhe bene jete Nate flasin keqe edhe per motrat e saje ,nuk di çka te beje jam ra ne halle ne jete kam pas llolloj skrifice e vujtje humbje me te dashurve po asgje sme Ka dorzu si kjo puna eye fejumes.Frigona me kap tel..ndore se vetem hi fb sms pa faund nga meshkujte duke me ofendu as me shoqri nuk po dale se edhe ata po din diçka veteme provokojn me pytje kur po a bone darse hajde mo edhe mshikojne sy si po reagoje nje mashkull me ka kercnu si diten e dasmes video e foto kom meti publiku kene pe merr gru!!Jom nhall te madhe familja sme Ka perkrahe edhe kur jom feju edhe tashe si I kan ndi kto fjale Jon distancu prej meje .Ku gabova çfare MEKATI kam ber qe tme ndodhe kjo mua?si te ndahem kur ajo me çmende ne shtrate,,shum po vuje e si ta marre nje grua me nje mi dyshime as nuk po dale me shoqri se pome duket gjithe po tallen me mu. Depresione jom te madhe ta marre ate ndahem si munde ta marre nje femer qe gjithe e njohin .

';