E du Grujen shume, kejtat sene ja plotsoj, cdo pushim e boj me to, e kem nje femi si engjull dhe... | Histori Të Jetës
Jam krenar

E du Grujen shume, kejtat sene ja plotsoj, cdo pushim e boj me to, e kem nje femi si engjull dhe…

E du Grujen shume, kejtat sene ja plotsoj, cdo pushim e boj me to, e kem nje femi si engjull dhe… – Persh jetoj ne gurbet jom i martuar qe 8 vit kem Nje femi si engjull edu grujen shum kejtat sen ja plotsoj cdo pushim e boj me to e lo me dal edhe vet me shoqe nuk e ndali po prb o qe gruja um bo stres qe 3 vite um Thot po du edhe femi tjeter edhe un i kom than e kemi nje po presum edhe nje koh po punojm e femi bojm se edhe vet i du femit po prb osht qe grujes ju ka pik nkry veq poter um bon sit del me ni shoqe tvet ajo i ka dy femi i thot ksaj pse spo bon femi tjerer kurse shoqja grujes nuk i ka kushtet sikur na qysh e kqyrmi femijen ton qysh i blejm gjitha deshirat ja plotsojm se vet punojm dyt gruja qe 3 vite veq um Bon stres poter cdo dit perlami pershkak femis npun kur tjom um shkrun um bo poter kurse un munona kejtat me ja plotsu un jam i martum grujen e kam mor nga ks nuk e di qka me bo i thom grujes po mos me na pas dhan zoti femi ti paske pas mu nda prej meje aun nfillim i kam than qe kurr pe femi nuk ndana nga gruja qofse edhe sbon shyqyr zotit e kemi femin shendosh e mir po gruja cdo nat um thot femi ose nuk flej me ty kom ra ne hall tmadh un punoj edhe i thom grus femi bomi po presim edhe pak ende tri jemi 32 vjet qe kur tbomi femi qe ti tkish koh ma shum mu mir me femi qofse ka mundsi naj koment qe mem ndihmu si me ja spejgu grujes edhe ajo mem kuptu me prit edhe nje koh qe me punu edhe pak me siguru financa un e du shum grujen i kom than un prej teje nuk ndana kurr kurse ajo cdo me thot qofse nuk me len ti 7 kom me shku me tjeter kon tanaj sa po thom me lon 7 ajo kur pi permen kto fjal po len pa tekst nuk e di qka me bo un sa e du sa e kqyri e respektoj gjitha munona me ja plotsu edhe i kom than mos me pas mujt me Bo un femi ti paske pas mem lon sdi ju kerkoj falje ndoshta ju lodha po sdi as vet cdo dit cdo nat kom poter vetum tema 7 nis osht ne familje ton.