Dua ti hakmerrem mikes time sa ishte e ndar i nihmova, tash qe u rahatu me tjetrin nuk nin per mu! | Histori Të Jetës

hakmerrem

Dua ti hakmerrem mikes time sa ishte e ndar i nihmova, tash qe u rahatu me tjetrin nuk nin per mu!

Dua ti hakmerrem mikes time sa ishte e ndar i nihmova, tash qe u rahatu me tjetrin nuk nin per mu! – Jam nje cun 30 vjec.E pata njoftur ktu ne Fcb nje femer qe e kam pasur si mike te ngusht.Po mir ajo me tregoj te gjitha hallet e jetes e vet. Arsye pse ishte ndar pi burrit dhe shum gjena tjera. Po e kam kuptuar se u sillke mir me mu.Po mbas nje kohe me tregoj qe kishte fol me disa cuna ne fcb mas ndarjes tu lyp fatin e vet Edhe shum do Bisedat kishte gabuar se cka flikte Po varja njeri pa gabime nuk ka Po ndohte rrasti qe me pytke mu se cka mu dok naj cun qe kishte folur.Un e thojsha jo se ky nuk ban per ty kjo e vazdhojnte me ta.Ka pas rraste deri ne kercenime sepse ata nuk ishin cunat qe ishen per te krijuar familje Me lypke ndhim e kam ndhimuar.Po shum her e ka ba ket gabim veq se ishte merzit pi ndarjes te ishit .Ok un e kuptoj se vertet ka pas ndarjen e keqe .Tash ajo e.ka gjet nje burr qe vertet kishte serioze me ta Mirpo ndodhi qe ajo bajke fjal me mu me ofendojke dhe une tash si hakmarja i kam shkruar ati burrit I kam tregu te gjitha cka ka bere ajo kalumen e vet.Vetem se me ka lenduar edhe deshta me marr hakin tim Ai burri me tha o mik un edi kalumen asajna po duhet me kshyr ne te ardhmen E un vetem i thash ok ishallah jeni te lumtur.Mas 1 ore me kishte shkru ajo mikja.ime me tha pse ma bere ket?Thash sepse je sill si ku** e duhesh me mbet vet E ka pranu qe ka bere gabimet te madhja po qe nuk don te vazdhon jeten ashtu dhe qe ka gjet kete burr qe vertet don ta merr.Po un prap dua te prishi me qat burr. Ekam veq se u sill si ku** e net mbetet vet tash.Ndoshta po gaboj ktu ama Nuk merzitem hic sepse filloj te siellet keq me mua e une e ndihmova shume gjate asaj kohe kur ishte vete e tash sdo me ni per mu edhe kishe po te ofendoj jo more se une xhoker sjom t ash je shliru edhe ma spo t rassi qysh ashtu nuk shkkon ashtu se une kesh i mire deri kur u shlriove ti tashpo te ofendoj po te thom gjithqka pse tash je rahatu e joo valla skaa me te zgat shoqe e dashur se une gjalle e ti rahat jo kurr se sdashte me me lan rahat mu. Komentus ju pershendes ndoshta edhe ajo e lexon edhe mirepres cdo telefonat tendense une du me qu deri ne fund kete pune te jete qysh te jete. Faleminderit.