Du me u nda se kur shkojm ne restorant Ai del as nuk em pret, i vjen marre me dal me mu ne qytet! | Histori Të Jetës
ne restorant

Du me u nda se kur shkojm ne restorant Ai del as nuk em pret, i vjen marre me dal me mu ne qytet!

Du me u nda se kur shkojm ne restorant Ai del as nuk em pret, i vjen marre me dal me mu ne qytet! – Pershendetje faqja histori e jetes. Un nuk kam me ke te flas jam nje vajz shum e mbyllur ne vete ne fakt nuk dua te lyp keshilla nga njerzit qe i njo sepse nuk i besoji askujt. Arsyeja pse po shkruaji ketu esht sepse me par kam shkruar dhe me kan ndihmuar shum keshillat e komentuesve andaj edhe kesaj radhe vendosa te shkruaji prap. Un jam nje vajz 24 vjeqare jam ne vitin e fundit te fakulltetit shkolla me shkon mir dhe mundohem tere kohen te jem e kujdesshme ne qdo aspekt Nejse mos ta zgjas shum arsyeja pse po ju shkruaji esht se kam nje gje qe me mundon shum dhe nuk di qfar te beji Un jam ne lidhje me nje djal gati qe 1 vit jemi bashk qdo here kemi kalu mir e du dhe nganjeher them me vete ky esht personi qe kam pritur tere jeten. Sjellet shum mir me mu kujdeset per gjethqka per qdo detaji. Ne fakt me respekton shum dhe e ndegjon fjalen time. Kto dit aji me ftoi te dalimm dhe nejse dolem bashk kaluam shum mir Aji me kishte ble dhurata te shtrenjta ne fakt shpenzon shum per mu edhe pse e din qe mu nuk em interesojn kushtet e tina se edhe vet i kam mir e nuk me mungon asgje. Nejse ajo qka me shqetson me shum esht se nuk ka shum qef te dalim neper qytet me duket nuk e di pse por sikur i vjen marre me dal me qashtu sjellet edhe nrestorant kur shkojm aji qohet del fill as nuk em pret. Kjo pom lendon shum un e dua aq shum nuk dua ta humb por nuk dua te sillet ashtu sepse po me lendon shum. Po te isha nje femer pa vler do ta kuptoja pse sjellet nejse nuk di qfar te beji a te ndahem me te por edhe nese ndahem aji do me pyet arsyen e nuk di qfar te beji a ti them qfar me pengon edhe pse nuk esht leht tja thuash nje gje te till thjesht nuk di qfar te beji ka njera ane e dua shum e ka tjetra an me pengon kur sjellet shtu sikur i vjen marre me pa naj kush me mu. Ju lutem te mbes anonim.