fbpx

Dola me te ne takim te par, ma mori virgjinitetin me zorr, skam pas forc ti tregoj askujt nga marrja…


Dola me te ne takim te par, ma mori virgjinitetin me zorr, skam pas forc ti tregoj askujt nga marrja…-Pershendetje te gjihtve.Une Kur i kom pat 1 vjet me ka vdek Babi jom rrit Jetim por Zoti njonin prind ma mori por mami im nuk na la jetim edhe pa mam ajo na rriti mu , motren dhe Vlezerit edhe pse ka qen shum e re 31 vjecare, un sdisha mu merzit per babin sdisha qe duet me egzistu 2 prinderit deri sa jam rrit jom bo e vetdishme me dit pak kur kam pa shoqet e mia me babat e tyre un ju kam pat Lakmi se un babin tim vetem ne foto eshoof enjof permes fotos shyqyr prei Zotit jet tmir kem pas kushtet ikem pat tmira skem hek per kurgjo vetem babi prania dashnia e tij mka mungu dhe gjithmon kam thon se n`Jet kurgjoo ma e roond se mungesa e prindiit skoka shpeesh kam thon Zoti so i drejt kom gjyku edhe Zotin Allah falma edi kam gabuprei merzis kam mendu se Zoti o fajtor deri sa me ndodhi seni ma i keqi ma i roondi inshallah se perjeton askush tjeteer kur ikom bo 18 vjet jom njoftu meni djal n`Fb gjdoheer me folke deri sa me hini edhe mu nzemer mu doke njeri i mir mendova se osht njeriu i duhur se qfarl fjal shkrujke shpesh metsha pa fjal thonsha man fund Zoti po ma jep ni dhurat masi ma mori lumturin BABIN masi ma mori gjysmen e forces gjysmen e jetes gjysmen e zemres thash tash ma dha diko qe po mundohet mema jek merzin mem bo te lumtur mendova se aii osht njeriu ma i miri nket bott mbojke tlumtur smloke mu merziit per babin tem se gjdo minut em rike babi n`mendje, ket Njeriun mat keqin nbot folshum gjdo dit me hyni ne zemer qysh u silke me mu. deri nje dit ma mbushi mendjen me dal mu taku me to un fillova me i besu thoja me vete se e gjeta njeriun e duhur ni njeri te mir te kuptushum e pasuria ti sme interesojke thjesht doja te ishte njeri i mir kur u takum qysh diten e par ai me Dhunoi nuk di qka ka ma rond nket bot jo joo Pasha Zotin sbesoj se ka diqka mat rond se kjo vetme fjala dhu.nim kur permendet osht metu terqeth trupi e leje mo me perjetu,ooff durt pomu dridhen ka po shkruuj dhe me lot po shkruj ma shkatrooj jeteen ma humbi vergjinitetin spo di qysh ju ithuni mfalni, Nuk di qysh me u shpreh qysh un jam kon nato momentee e urrejsha veten gje gjithqkaa nket bot edhe zotin isha teper teper keq nuke dii qysh kam ardh ne shpi kam ik shpejt ne dhom tem kam bertit ikam mshu vetit kam provu gjithqka mi bo vetes mos me jetu mo e ai vazhdojke me kercenojkee se duna me dal me to mthojke se patjeter duna me mor ato me ik mu martu me to se sme mer askush mo e nese sme mer thojke se ka mem bo keqq ala ma shum kami bo keq familjes tem etj etj dhe un as qe ma nijke mo per fjalt e ti se un u bona si njo e qmendur sdi qa kam fol sdi qa kom boo por un gabova shum gabova qe nuk e lajmrova n`Polici po un prei frikees jo vetem qe u friksova po un u bona si budallic nuk ditsha mo sen u bona si e qmendur nuk disha kurgjo moo skom dit as qa kom fol as qa kum boo as sen familjes qysh mi kallxu kur un jam kan ni vajz e sjellshme me karakter te mir e respektueshme mami im na ka eduku mir na ka bo fmi te ndershum e me krejtat sjelljet e mira jem permend per mir thonsha qysh me kallxu per kugjo sma nike thonsha kerkush sbeson se ka njeres te keq nket bot qe te maltretimon ma keshin babin ma shajjn babin heshta askujt si tregova un smundsha me duru kerkond afer meje as vllaznit emi kur u afrojshin mem perqaf se un vetem ndhom rrisha jam e smut thojsha nuk hajsha nuk pisha gjithqka kam provu mi bo vetes sbesoj as 40 kg qe mbeta dhe kur em nxike gjumi un u zgjosha tu bertit ton kohen e pasha onderr veten tum maltretimu aj prap ardhke mami shpejt mem kshyr qka kam un rrejsha se pash ni onderr tkeqe qysh mithon se realiteti jem o ky oohh be tash 21 vjet i kom bo un ala eshof onder tum dhonu dikush gati gjdo nat em del gjumi mkallet zemra shpesh thom ndoshta onderr osht so e vertet kjo qe mka ndoodh por joo so onderr jooo jooo e at njeriun mat keqin nbot aj idijoti qa o ma keq perjetoft nket jet inshalla kur te martohet ai e kur te bon fmi edhe fmis ti i ndodh kjo qka ai ma ka bo mu fmija ti sum ka faj por podu aj me perjetu dyqysh ket dhimten tem dojsha mu qmend edhe ashtuu gatii u pata qmend se un krejt ktoh vetem me veten e kam kalu sikur ta kishin dit familja ma leht e kisha pas por un vetem me veteeen tu fol vetem tu nejt u qmenda gati deri kur nje dit pash nje onder dhe fillova mu fal fillova me fal 5 vakte namaz plus nafile namaz namaz vullnetar tu fal e tu kajt gjdo dit fillova mu qetsu tash jom mir me ndimen e Allahut tash ton kohen i faleminderona Zotit qe un kam lind Muslimane dhe se namazi ke shpetimi jem kto qka mka ndodh sun e harroj kurr njet. kur ibona 20 vjet ton kohen me folke nje djal dhe pak a shum u njifshum me familje por un i rruejsha te gjith meshkujt dhe ai aq shum u dashuru nmu saqe aii ke djali i par mas ksaj ngjarje qe mu dhimt dhe vendosa mi tregu pse un sedu kerkon dhe smuj mekon me kerkond ja tregova te verteten dhe ai ja nisi me kajt dhe un ithash se smuj met fol aii nuk jeke dor asniher deri kur edhe un vendosa me vazhdu jeten se At qa ai ma ka boo Zoti ja ktheen dhe zoti mu ma ka fal jeten e un per hir te allahut duna me jetu jo me lendu veten dhe se duna me kriju familje dhe vendos me fol me ket djalin e mir kishe por un shum keq u sillsha me to ai shum mir me mu folum 1 vjet internet dhe vendosum mu feju familja jem edishin krejt qe po foli meto e familja ti mdojshin krejt un sjom kon ni femer se kom dal mbromje apo naper discoteka asniher bile as diten sdilsha ubojshin 3 apo 4 muj adilsha me pi ni kafe me shoqe ajo neise mo mas nvje viti n`Kosov u takum pitem kafe por un vetem me too joo kem 4 persona off perher tparr epash veten kaq t`dashurume dojke zemra mem dal prei vendit ai sa but u sillke me mu o Zot por gjithmon me at friken se mos pom ndodh si me at tparin as se pershendeta iika ai mshkrujke ntelefon un ithojsha harrom harrom ton kohen dhe ai me njifke kur i thojsha kshtut aj mjipke koh gjdo her deri sa u qetsojsha diten tjeter me thiri ithash jo smuj mu taku tona vendosa me u taku thash oke mas 1 jave u takum ai kurr sma ka permend tkalumen tem vetem mka thon se kame bo gjithqka met bo tlumur por prap nuk kem vetem kem 5 persona un ky djali migjes ktih me femer dhe nje femer tjeter dhe ai u sillke shum keq me mu un vetem heshta e durova dhe sakem bashk e shlyva numrin e ti kurgjo si thash u qova erdha ne shpi prap se pershendeta kur erdha hyna nfb si fola as ai mu ku mas sdisa orve ai mkish blloku dhe un as sikam shkru pse as hiq kurgjoo Se dii arsyeen hiiq pse ai u soll aq keq me mu kur aii aq shum mka lut deri ma kthej mendjen me besu prap ndiko un i besova sikur familjes tem kurr sdyshova nktoo deri heren e fundit kur u takum pse aii ashtut mu sill me mu aq keq un bukurin sja kam kshyr asnjeher edhe pse vet jom e bukur kam dasht me kon njeri mir por aii ma asnje arsyyee u soll aq keq me mu dhe as lamtumir sme tha dhe as un sikam shkru as ntelefon as kurgjo mamit tim i thash se un smundem me pas diqka meto dhe Perfundooj pa Lamtumir u ndjeva keqq shum 2 dit por ton kohen mendojsha kjo dhimbjee osht kurgjo hiiq nkrahasiim me ato qka un kam Perjetuu tash mir jom edhe pse ton kohen pe kam ne mendje pom mungoon Aii por tashme si besoj askuuujtt dhee kurrr moo skami jap rast askuujtt njeett kshtut vetem kame jetu gjith jeten Nuk jam vetem kam Zotin Familjen namazin qe ma knaq shpirtin saher bi ne segjde. oj Vajza mos ju besoni Djemvee Kurr ne jeeet Njeres te mir shum pak kish nket boot ju kisha luut te keni shum kujdes se me kond njoftoheni ju Lutem te keni shuuumm kujdees. Ndaq ofendonum ndaq kritikonum qa duush shkruni shprehuni Shlir.Mfalni kam shkruujt shuumm Mfalni qe ju mora koh me vjen keq por skisha me kond me bisedu me kon me jek merziin teem shpesh thom un mir jom e fort ma e fort se guri po joo ndo momentee po joom ma skeqtii n`Boot mfalni nese kam gabu nshkr** por nuk kam forc me rilexu qa kam shkruu se un e jap maksimumin qe mos memu kujtu e kalumja ajo e keqja qka mka ndodh. Ju Pershendes te GJithveee.

';