Dola me djalin e shoqes te Nenes time, Nena ime u semur, nuk deshta ta humbi edhe Nenen per shkak... | Histori Të Jetës

Nena ime u semur

Dola me djalin e shoqes te Nenes time, Nena ime u semur, nuk deshta ta humbi edhe Nenen per shkak…

Dola me djalin e shoqes te Nenes time, Nena ime u semur, nuk deshta ta humbi edhe Nenen per shkak… – Pershendetje. Jam 20vjecare.E di askush nuk mund te me fal gabimin e ber nuk di nga tja filloj jetes nuk dua ta genjej askend.Kam filluar ta urrej veten pse rash ne grack . Nje shoqe e nanes na ftoj per kaffe ajo e kishte nje djal shkuam dhe disa her atij kisha filluar ti pelqej dhe me erdhi ne fb ta shtoj si shok e pranova ne shenje rrespekti mos ta injoroja . Pastaj filloj te hynte ne bised me mua me ftoj per kaffe 4 muaj i thash jo . Kur po shkoja ne shkolle me nderpreu rrugen un vazhdova ai vinte pas. Nje dit pranova te dal si nje shok me te per kafe . Asnjeher skam pranuar te dal me askend. Me tha qe me pelqeve si vajz e mir e sjellshme dhe shum e urt te verejta edhe kur me zgjate doren u skuqe dhe ule koken. Pas shum bisedave dhe takimeve me beri ta dua shum . Nje dit tha se dua te di nese ti ke pas dicka imtime me dike i thash jo asnjeher keshtu insitoj shum her dhe kjo urtesia ime me kushtoj shum , ndodhi ajo qe se prita bera gabimin me te madh ne jet . Fillova te qaja ai me tha pse qan un te dua dhe do te jesh e imja . Nanes nuk munda ti tregoja me vinte turp per ate qe bera . Pas nje kohe nena kuptoj qe un po flisja me te me tha pse sme ke treguar ai djal nuk eshte per ty . Me tha te betohem ne shpirt te babit tim qe me ka vdekur te mos flas me asnjeher me te ja dhash fjalen nuk doja ta humb per ate edhe nenen. Filloj ti rrihte zemra gati u be per spital Sapo ndodhi kjo e keqe tjetra me pesoj mbas ai kishte gjet nje tjeter jasht. Ketu me nuk ben pa pun ne at moment me therri zemren i thash qe edhe un dua te tregoj qe me nuk mund te flas me ty ja tregova arsyen u be sikur u merzit . Qe nga ajo dit tash jane ber 1vit qe me nuk flasim ai iku jasht pra iku per para . Por mua mu shkaterrua jeta . Uroj askujt mos ti ndodh kjo qe me ndodhi mua. Anonime.