Djalin e semure u detyrova ta le te burri,E kam lutur me krejt zemren time qe te bashkohemi por... | Histori Të Jetës
Djalin e semure u detyrova ta le te burri,E kam lutur me krejt zemren time qe te bashkohemi por

Djalin e semure u detyrova ta le te burri,E kam lutur me krejt zemren time qe te bashkohemi por…

Djalin e semure u detyrova ta le te burri,E kam lutur me krejt zemren time qe te bashkohemi por…-Anonim ju lutem historia ime esht kjo isha e martuar 5 vite kam shenuar disa her ne ket faqe por kam marr vetem kritika nuk e di pse ofendoni kur nuk e dini qfar mundet te ket ndodh tek aj person fillimish desha te shkruaj vetem pak perjetimet e mia o Zot sa her me kujtohen qaj them te lendus veten po nuk ishte let kisha nje djal me ish burrin kur me lindi djali me than se ishte i semur kishte diqka ne bark dhe gjdo dit lutsha Zotin te shpetoj as nuk boja gjum ne sy familja e burrit me maltretonin shum me thonin per djal qysh esht e shkrume nese vdes hajt se bon tjer fmi isha si nje sherbtore te ajo familje si te isha fmi me drejtonin jeten time kur femia mi beri 2 vite e operova shum u gezova qe shpetoj thash Zot shpetova nga vuajtjet por ne fakt ktu filloj vuajtja ime sa isha kthyer nga gjermania ku operova djalin as 5 dit nuk kam nejt ma me djalin tim me largun me perzun ishte aq shum i prer ne gjoks o Zot kurr nuk me hjeket nga mendja pasi shkova te familja ime ju luta shum burrit qe bashkohmi per hater te djalit por as nuk donte te degjonte kam vuajtur shum qe nje vit ne fillim me kan ndaluar ta sho dhe djalin por pas nje kohe ish burri mu lut ti kthehem nuk e di qellimin e ti cili esht por un i thash me nje kusht kthehem qe kem shtepin ton me ja nis gjithqka nga fillim se aty jo se veq Zoti e din qka kam perjetu aty sa her me kan qit ne rrug ne mes te nates ma kan mbyll deren me kan kercenu me thik ne fyt ish vjerri po jo ashtu nuk pranoj me tha se un prind nuk i lo per ty a arsyja e ndarjes ishte vet prind e ti tani kam hjek dor nga gjithqka qka e kam kuptu qe veq me mban si peng se po te kishte dashur mu kan bashk me mu se kish pyt askend por vetem mashtrim me duket e kishte se as nuk mendoj me ardh tek un me kerku falje perpara familjes qe qfar ka ber vetem me shenonte ashtu fjal jo ashtu jo kshtu mu duke qe vetem e kishte me ma humb kohen kot por jo i dhash fund ju lutem pa ofendime a kam ber mir qe kam hjek dor