Diten ju sherbej kafe femrave te burrit,Naten flejme se bashku dhe prap nuk

Diten ju sherbej kafe femrave te burrit,Naten flejme se bashku dhe prap nuk…

Diten ju sherbej kafe femrave te burrit,Naten flejme se bashku dhe prap nuk…-Pershendetje deshta tendaj nje histori timen,para disa viteve njofova ne djal une si jo shum e shetitur rash shum shpejt ne dashuri.Mirpo ai nuk ishte nje qe dinte te donte mirpo une si e qmendur e doja.Ashtu kaluan disa muaj ai me beri per vete.Kurse une me gjdo kusht me nuk doja te ndahesha se me mori nje pjes te jetes e cila per mua ishte shum e rendesishme.Ai ne gjdo menyr u mundua te me largon mir po une duroja gjithqka e me beri.Keshtu mbeta shtatzana dhe u martuam.Mirpo aty nuk mbaruan malltretimet ai u mundua qe une te largohem me gjdo kusht mir po une duroja duroja sa qe te gjith habiteshin .ishin aq shum malltretime sa qe smund te pershkruaj vetem do ceki qe femnat i binte ne shtepi e une i sherbeja me kafe pastaj ne mramje flinim se bashku .Ai u mundua qe une te la ate mir po une nuk munda ta le po vetem duroja,pas disa viteve me linden femijet qe i kam 3 dhe tegjithe shum te mir jan ata me mbajne ne jete,mbas disa viteve mendove se gjithqka do te shkonte ne rregull mirpo asgje nuk ndryshoi ofendime rrahje malltretime e shummm gjera qe as qe mundet dikush te paramendon .Tani femijet jan ritur dhe me ndihmojn ne biznes mirpo buri im asnjehernuk esht i kenaqur ai i malltreton e i nenqmon duke i ofenduar ju nenes juaj i keni nga une budalla qe e kum mar kjo esht budalle mka ba femije budall e shummm fjal ofenduese .tash femijet ndonjeher me akuzojn se pse e kum mar kur nuk te don tash as femijet e vet nuk i don .Vetem me vjen qudi se me te tjeret eshte njeri perfekt pa kur nje te met ndihmon jep e shum sene qene familje nuk i ban Ai neve nuk na don mirpo ku me shku jemi me qera ku me shku me femije ata ala nuk jan te mdhaj qe te me ndihmoj me shum per vjetet e tyre ata me ndihmijn mirpo spo mundem ma me duru sikur te jemi rober e jo familje e tina zdi ka tja mbaj finansisht nuk jemi ne gjendje temir qe te largohemi prej tina, qudi se me te tjeret eshte njeri perfekt pa kur nje te met ndihmon jep e shum sene qene familje nuk i ban Ai neve nuk na don mirpo ku me shku jemi me qera ku me shku me femije ata ala nuk jan te mdhaj qe te me ndihmoj me shum per vjetet e tyre ata me ndihmijn mirpo spo mundem ma me duru sikur te jemi rober e jo familje e tina zdi ka tja mbaj finansisht nuk jemi ne gjendje temir qe te largohemi prej tina