Burrit ja kam fal tradhetin, tash po duhemi me shume, ajo u kon shum bukuroshe,se kam besu qe do te... | Histori Të Jetës

Burrit ja kam fal tradhetin, tash po duhemi me shume, ajo u kon shum bukuroshe,se kam besu qe do te…

Burrit ja kam fal tradhetin, tash po duhemi me shume, ajo u kon shum bukuroshe,se kam besu qe do te…-Dua edhe un ta ndaj nje histori timen,jam e martuar ,jemi shume te lumtur me burrin,kam dy fmi si drita ,ishim si vjet ne pushime ne Kosov,dhe si burrat si dalin me.shoqeri dhe ikan ato hajgaret ashtu dhe burrit tem.ikishte ndodh shoqeria jo smundesh me kete vajz me dal dhe qysh hin inat dhe ajo ju kishte afru vet burrit tem.ishte nje femer shume e bukur,un isha te prindit e mi por burri jem nuk ekishte dit se prej meje eka instalume te gjitha se me kon fol edhe nese i fshin prap i mbeten apo edhe regjistrimet kur te fol,ajo at nat ja kishte dhan nr e telit,te nesermen prap shoqerija thirre ky eka thirr dhe ajo me qef me dal si plot femra qe jan asi kategorije nese e shohin nje mashkull te bukur dhe nje kerr te mir duhet pa tjeter me dal,burri jem ekishte pas qu per kafe tha ajo mu afru te kerri mem puth beso tha at moment me ke thirr ti edhe skam mujt ikam thon un jam e i martum kam femi kjo ukon vetem per shoqero hajgare se muj me bo at qe edu ,edhe un e pata thirr per me ardh mem marr te nana jem ,ai at moment asaj ja kish pagu nje taksi dhe ka ardh mem marr mu edhe te familja ime pash un se telin nuk e leshojke prej dores ai kishte pas frik se mos pi shkrun ajo,edhe pse prap at nat ekishte lut qe harroje kete nr se un jam.njeri i gabum per ty,dhw ne ishmi tu u kthy per ch kur ai me tha me thirr motrwn e vet prej nr tina un sia gjithe femrat i thash sun pe marr niher lidhjen ,un e shph nr asaj ai kishte harru me fshi por sms whatsap ikishte fshi dhe nje foto saj ajo qka ja kishte tregu se qka ka hup kishe,e pys i kujt eshte ky nr tha nuk pom kujtohet e marr dhe e rexhistroj me del nje femer whatsap e pys kush eshte tha se njoh ok dhe i hina ren sms qe ikisha ne vendin ku ruhen,ja gjeta te gjitha dhe fotet ne vendin tjeter ku ruhen thash qka jan kto ,dhe vendosa mu nda thash nuk du me diskutu hiq nese pasma.ardh deri nw kete pik ne dy,me te vertet gjithe thojn si dashurija juaj askun ska dhe ai epa se ekam seriozisht se un dojsha mi thirr familjen time se un du mu nda por at moment me te vertet as lidhja sun e mirrsha se ishmi afer kufirit,ai nal kerrin tha i shtim fmijem ngjum bujm sonte kroaci dhe e bisedojm te gjithe temen dhe vendosa me ndegju edhe pse lotet emi spushonin asniher se smujsha me besu qe me ka tradhtu ,por ai mu betu fmijen tha beso as me puth se kam.puth ,tha edin qe fmijen kurr jwt skam qef mi bo be dhe mi tregoj kishe te gjitha dhe nen stop tu qajt un për nhe femer rrugeve se hupi familjen time nese ti sme kthehesh mu jwta ime perfundon ktu betona ,edhe pse sms ju baahkangjitshin se un si tregova qe eki programin thash paske harru me fshi sms,por mas 1 jave fillum.prap na dy si te kaluaren por dashuria edhe me e fort sdi pse ashtu po ndodh ,por un prap me at friken jam edhe pse krejt bllok ja ka bo asaj tel asniher ska pas asgj por frika ime eshte prap kur shkoj ks amundet prap me ma bo ,edhe pse ai me tha nese veq niher dyshon te un ateher mos gabo me diskutu ndaju prej meje amo tbetohem fmi se ka qen gabimi ma i madh i jetes tem qe kurr sja fali pse me bo kete loj si te fmive un,ti edin se me shpirt te dua.ju falemnderoj te gjitheve qe ndahet kohen me.lexu historijen time ,shpresoj edhe un qe kam fal qe mos ma kthen prap me tkeqen.