Burrin e kam ne gurbet,une kam fol me nje djal shume sene dhe i kam lyp para,po burri e ka kuptu te verteten dhe nuk po di a me... | Histori Të Jetës
Burrin e kam ne gurbet,une kam fol me nje djal shume sene dhe i kam lyp para,po burri e ka kuptu te verteten dhe nuk po di a me...

Burrin e kam ne gurbet,une kam fol me nje djal shume sene dhe i kam lyp para,po burri e ka kuptu te verteten dhe nuk po di a me…

Burrin e kam ne gurbet,une kam fol me nje djal shume sene dhe i kam lyp para,po burri e ka kuptu te verteten dhe nuk po di a me…-Pershendetje te gjithve.Dua te mbes anonime si te gjith te tjert edhe une jam ni grua 22vjeqare jam e martuar qe 3vite probleme me burr kurr skom pas normal ka ni perleshje te vogel me fjal po ma shum sen hiq jena dal banes me qera me jetu sa me shlir me kan te knaq vet e kena jeten e lumtur bashk po une e kom pas ni jet te keqe sa jam kan te bab gjithmon me perobleme e sene te kqija sa qe ma skom dit as ku jena as tek jena une kom probleme me lukth ankoj shum kom stres kom nervoz um gerditet jeta krejt kaniher sa qe dal prej kontrolles sa qe zdi qka baj e kom ni vajz 2vjet kaniher edhe ajo um merzitet sa qe se baj men qe osht e jemja bana nervoz shum Burri sma ka prish kurr ne jet per kurgjo kom dal jam shetit jom knaq kurr llogari sum ka lyp per kurgjo hiq po problemi te une osht qe kom dyshu qe osht tum tradhtu burri se aj o jasht nuk vjen kosov shpesh po per heren e fundit qka ka ndodh o krejt e pa besushme tek une qe kurr sja kom hargju paret as kurgjo ksaj here per 3muj i kom hargju 2mij e diqka ero jo qe um ka than diqka per pare as sen po kur ju kom ra parev ne fund kom menu qe kur te vjen aj tasht ka me u nda me mue edhe qka kom ba krejt osht qe kom shkrujt me ni djal edhe i kom lyp pare edhe kom fol me to shum sene a me dal nuk jom dal se si skom besu qe munet mem ba zgjidhje diqka burri u qu rasisht ni dit ne mengjes e ka marr telefonin mi ka lexu qato shkr**r krejt se si kom fshi as njo gjith kom dasht mi fshi po e kom lan ne as gja mi ka nxan em ka bertit pak edhe aj ka dal une kom tentu me lendu vetin niher kom pi barna e kom marr ni diqka me pre vetin edhe e kom pa burrin qka ka ardh jam ndal nuk e kom pre veten em ka marr em ka pru te nana jeme kena ardh ja kan nis me diskutu diqka rreth qatynev sms edhe qaq merzi qe um ardhke kryt um kupke se e disha fajin tem qka kom ba e qysh e tek krejt po zdisha ma ka me ja majt krejt qka kom dit osht qe i kom pi 60kokrra edhe em ka hup vedija ma skom dit sen em kan qu te mjeku ne emergjenc e gjithqka burri sen ma sma ka permen po krejt osht qka po du prej juve lexusit mem kshillu qka me ba bre a me u ul mi kerku falje a qka me ba ju lutum me ndimon jam shum keq spo di qa me bo bre so pytja qe jam dal me qat djalin a diqka po pytje o veq sms qe i ka pa drejtonum diqka