Burrin e kam aq te semure ne mendje, me ka detyru te heqi femijen ne bark 14 javesh nga shkelmat e tij... | Histori Të Jetës

Burrin e kam aq te semure ne mendje, me ka detyru te heqi femijen ne bark 14 javesh nga shkelmat e tij…

Burrin e kam aq te semure ne mendje, me ka detyru te heqi femijen ne bark 14 javesh nga shkelmat e tij… – Prsh..ju lutem anonim ! Me falni se shqip nuk skruj mir jam ritur ne gurbet ! Preshendetje jam nje femer e vujtun ne ket jet jam ne moshen e matmiren per nje femer ..po per mua ma e zez ! Historia ime filon astu ! E Para martes si ast kon kam ra ne duar nje drugirasi si ast kon i bukri me shije e i bukri me zemer per qdo kon si e ka pa me sy e ka pas neje me to! Po ne verteten ast kon monstrum si jetojsa un me to ..ra dita ma myti me skelma e rahmit fmiun en bark 14 jav ast duft abortoj…Zoti desti sot jam ne ket dije ..! Mir e po ika te familja ime nejta me vite te familja nuk dua te ndi per martes as gjo per mendim e deshiren time ! Ra rasti me koh gjat si kaloj u njuftova me nji person si mu cjelke si inson i ksaj toke ! Mir e gjitha kadal filoj nuk ,ra dita me tha jam kon i martum 2 her e kam nje djal ne mosh 22 vjeq ..me tjer gru dy vajza ! Tregoj aty u blukova sepse nuk kam dast burr si ka femije se nuk dua te kam problem me fmije huj as sme takon te kam sepse vet femi nuk kam..po me lutke e betojke si me ta ska kontakt krejt pak ! Po kadal ma mushi mendjen e mu betojke si jeten e qet ka me pas! Erdh dita filum baskjetes me tregoj si e ka djalin ne spital me shizofrenie e po del nga spitali thas ok e ka mamin e vet skon te ajo..me tha jo spe don vjen te na jeton desta a jo e ka pru te na .! Zot si tja boj duroj !!! Kalun dit e dit e vujtje en veti ! Ra nje dit hina ne banjo kurr djali me hini ne banjo dhe si e ka dit si jam mrena ..piskata erdh burri ma bon asgjo sast kjo pun ….u qmendaaaa si nuk ast asgjo a je normal me the si ast snhos me rejti.. i thas po dhe snosh me kon nuk bohen keto gjera !!! Ika te familja ime prap me tha skon ne jet vet..u ktheva prap halo ke aty vet na ra me nejt me to e qohet djali me selmon me reh qaq ma bon doren zie gjun spije .a msel deren dhe iki te burri ne pun me frik djalit ti nuk hisa ne spie ! Erdhem i foli sja nike djalit tina..kur nuk ise burri ne spi lujke me thika o zot a un po duroj keta ..a ka zot per mua Qohem ne mengjes prap o smue py shizofrenije ast sku ne klinik 7 muj ka nejt tash qe 4 muj rin ne spie klinike .. Ne ket koh e ndrum banesen gjitha tmirat me thot dua djalin ta pruj ne spi kurr du une djali vjen …o zot i thas nëna ti se thir 4 muj as se prano ndasta nje dark jast spije e duhet une keto te aseptoj…! A nuk ast bol si as nje vesh sma blen sme man si gru gjitha vet i blej dhe i paguj gjitha perveq at banes qka e pagun..dhe keto duhet ta pranoj !!! Qka ast mendimi juve ketu ? Dhe burri me drejt per qka do ofendohet ast i ndishem si fmija dhe nje fund ma bon halo sast koha per fmie .. Qa kam faj un si ka pas ex1 e ex 2 femrat e qdo masklit !!! A ka kuptim mo ???!