Burri ska shtepin e vet, me dhimbset qe nje dit skena me pas me pagujt qeran e djali ka mem mbet ne rruge! – Histori Të Jetës

ska shtepin e vet

Burri ska shtepin e vet, me dhimbset qe nje dit skena me pas me pagujt qeran e djali ka mem mbet ne rruge!

Burri ska shtepin e vet, me dhimbset qe nje dit skena me pas me pagujt qeran e djali ka mem mbet ne rruge! – Pershendetje ju pergezoj per ket faqe te mrekullushme dhe uroj te jeni te gjithe mire. Edhe une dua te shkruaj dicka cka me merzit shume sidomos qe 4 muaj e ca dhe ju kisham lutur mos me ofendu sepse sjam duke e shkruajtur prej te mirave por prej merzis se madhe. Elhamdulilah Zoti me gezoi me femij djal e kam shum mire por problemi eshte se jemi me qera e ska nate cka nuk e qaj mbi koke po merzitna shum sepse ska shtepin e vet them krejt shoket kan shtepi ki jo e mendoj ndoshta nje dit skena me e pagujt qeran e djali ka mem mbet ne rruge veten e kam harruar tash e mendoj vetem djalin. Burri ku ka pune ku ska spo e di pse ska hiq nafak ne pun a keshtu kshyr me gjet pun ka ndodhur edhe tamel skam pas per djalin edhe kur spo mundem me e harru ate moment naten e pare cka ka flejt djali ne kete shtepi e ka paguar vet sepse spo kishim as me pagu qeran e kemi paguar me paret e djalit cka u kan mbledhur per djalin cka zemra me ka dhimt e skam mujt me i ble dicka djalit me ato pare me e mbajtur kujtim ama me te vertet shum keq shum po me dhimet djali qaje aq shum sa qe frigohem se ka mem humb shikimi ose kam me u qmendur vjerra ime tash as spo shikon mir i ka humbur pamja vetem 20 perqind shikon vetem keshtu duke qare ka shum raste cka dua te ndahem nga burri se them me ja siguru djalit jeten me i gjet shtepi ma mir them me e marr nje plak edhe pse un as 30 vjet nuk i kam po them vetem me ja siguru jeten djalit tim edhe pse burri nuk e meriton kete sepse asnje gje te keqe skam pare nga burri Fola me nenen time per merzin qe e kam ajo u semur nga merzija 1 jave ska qene mir se seshte mir me i degju keto fjal prej evladit po frigohem shum mos me i ndodh djalit dicka sepse them te kishte qen vajze ma mir do ishte martuar edhe pse se kishte shpijen e vet per vajzen seshte problem se eshte per der te huaj a djal tjeter eshte. Mos degjofsham per askend keshtu eshte dicka shum e rand qe as armikut nuk ja dua ju lutem vetem mos ofendoni se boll jam e merzitur ju pershendes te gjitheve Allahu qofte me ju naten e mire.