Burri nuk me tregoj me heret se e ka nje semundje, perveq ksaj ai me tradhton duke shikuar filma naten dhe te... | Histori Të Jetës
semundje

Burri nuk me tregoj me heret se e ka nje semundje, perveq ksaj ai me tradhton duke shikuar filma naten dhe te…

Burri nuk me tregoj me heret se e ka nje semundje, perveq ksaj ai me tradhton duke shikuar filma naten dhe te… – Pershendetje te gjithve shum mir keni bere me ket faqe ju pergezoj.Une po ju shkruj nga fb I motres time,jam 23vjet e martuar qe dy vite te plota.Me dashuri jemi martu,po qysh me fillim kishim problem me tim shoq,ne fillim nuk me ka tregu se ka pas shum femra dhe se e ka nje semundje.Ne fillim kem pas problem per ish femrat e ti qe I mbajke fotot e tyre ne Pc edhe mesazhat e vjeter,po me kalimin e kohes u rregullu. Por semundja e ti eshte pak e degjuar te ne eshte me shum ne baz nervore. ai vuan nga Pornografija,eshte I varur nga shikimi I tyre,kjo eshte nje tmerr I vertet.Un vuaj shum sepse kjo nuk ka sherim. Un mundohem ta kuptoj e kam len dhe e la prap veten anash deshirat dhe nevojat e mija,per tja plotesu deshirat ati,por ai per qdo sen nervozohet edhe ne Pun edhe me ke do,dhe kjo ndikon me lidhjen ton sepse ai nuk me flet me dit te tera. Sepse eshte nervoz me te tjert dhe shkon filma po*no,dhe te nesermen eshte dikush tjeter nuk flet,nuk ha,nuk pi.Un I afrohem I flas me te mir me shtyn dhe me ofendon.Kem ba hajmalija e di se asht mekat I lutem Zotit te me fal po nevoj pot qojke qdo der, por kjo kuptohet nuk na ndihmoj,pastaj me sure e kam lshu ne shpi kot,kam kontaktu edhe me hogjallar me kan than se nuk kem qka mi ba,veq nese aj vjen ktu po ky nuk beson ne ksi sene,edhe ne Zot me ka than se nuk beson shum,prandaj nuk kam arrit me bind me qu,kem provu me psikolog e ka ba terapin 5-6muj edhe shum mir ka ndryshu per te mir I but,I dashur I qet,sepse ka perdor qetsues dy lloj,por kto hapa e kan pengu aktivitetin se**ual dhe nje her ne muaj kem pas mardhanje,por masi e verejta qe ka permisim nuk kisha problem sepse doja vetem te sherohet.Por tash ky vet I ka nderpre hapat qetsues dhe qe tri dit eshte ai I vjetri me bertet ka tum sheh,me injoron,e pys per kafe,qaj,buk qdo gje me injoron me thot nuk te dua.Eshte I nervozum me sheh tu kajt nuk me afron nuk me fol fjale te mira,me I than diqka ma ban bajat me bertet.Gjithqka e jemja I pengon. Fmi nuk kemi sepse nuk jam e sigurt me pas fmi me ksi njeri qe nuk asht I aft per veti,dyt jemi ne pun.Po ju lutem mem tregu nese dikush din diqka,apo ndonje menyre qysh mi ndihmua ose ndonje zgjidhje per mu,po du mi provu te gjitha ne fund e menoj nadarjen sepse nuk e di a ja vlen mem poshtru mem ofendu mem pa tu kajt,mos me qel telin.Ni far menyre pe vrej se me urren edhe pse sen spi baj keq as me fjal sja lodhi kryt,un e dua normal sepse nuk shuhet per tri dit dashnija por po vuj shum ne ket lidhje shum. Nuk kam deshir per asgje ne kete jete vetem te shoh burrin tim te ket sjellje normale dhe te kem nje jete normale me te, te vazhdojm jeten si nje burr dhe grua te kete nevojen time te ndjej ate dhe gjithashtu edhe une, edhe pse une e kam kete ndjenj nevoje per te kam shume nevoj te ndjehem nje grua e lumtur te mendojm te krijojm familje dhe te vazhdojm jeten me respekt dhe besim tek njeri tjetri sepse kjoe mban nje lidhje kjoe mabn nje martes dhe mbi te gjitha familje. PO mos te jene keto ateher nuk do te kete asgje dhe sdo te funksionoj dhe une kam frik per kete se nuk dote funksionoj edh pse mundohem me gjithe shpirt me gjithe forcat e mija por se di a do tia dal. Pres fjal te mira nga ju sepse te gjith kemi nevoj,probleme qdo kush llojn e vet dhe qdo kend e mundon diqka. Prandaj ju lutem qka mendoni ju,qka me ba,ndoshta ndarja eshte me e mir po e le ne opsionin e fundit sepse du met vertet mi ndihmua,me provu menyre tjeter me jepin ide dhe mbeshtetje.