Burri nuk me kthehet ka 2 dite, i hargjon krejt paret sa qe nuk kam as qumesht per femije... | Histori Të Jetës

Burri nuk me kthehet ka 2 dite, i hargjon krejt paret sa qe nuk kam as qumesht per femije…

Burri nuk me kthehet ka 2 dite, i hargjon krejt paret sa qe nuk kam as qumesht per femije… – prsh Faqja me e mir , ju lutem anonim , po ju shkruaj me nje brenge, me nje hall qe e kom me nje fjal po kerkoj ndihme prej juve tme jepni mendime se qfar te bej , Jetoj jashte jam 25 vjeqare e martuar dhe kam dy femije , problemi im eshte qe me burri tim nuk po e gjojna mir kohet e fundit kam marr nje vendin po nuk e ki a eshte vendim i drejt apo jo , I ka tre vite qe kam te njejta probleme , problemi tij eshte qe gjdo jave gjdo vikend po del me shok dhe nuk po kthehet deri ne mengjes oren 10-11 nfakt deri te nesermen diten por ka past raste kur nuk eshte kthyer nga dy dite nshpi , jam munduar me shpirt qe tre vite ta ndryshoj dhe tjem prap me te per hater femijeve po nuk po ndryshon mka dhene fjal premtime qe nuk ka me perserit moo por jo nuk munet me majt fjalen prap kur te vij vikendi ky ka me dal ka me shym telefonin dhe nu kthehet nshpi ju thash nganjeher nga dy dit ndodh qe svjen ,dhe hargjon nga 300-400fr qe te dy jemi tu kursye per fmij por ky mendon qe me dal me shok eshte me mire se sa te rri ne shtepi me mua dhe me femijet, shume pom pengon qe nuk e ka mentalitetin e nje babe familjar ose ni tip qe ka qef me gjet vetem kohe per gruan dhe femijet. per nje nat , dhe shume shpesh ndodh qe te nesermen skemi buk per te ngrene dhe skam as qumesht per femije sepse del edhe i hargjon te gjitha paret edhe une mbes tani keq dhe sdi ka me ja mbajt. Prandaj po kerkoj ndihme prej juve se qka te bej a e kam me drejte te ndahem prej tij per arsye se nuk po muj mo me duru kshtu qe tre vite po pres por gjithmone e me keq nuk ka ndryshim dhe mendoj qe ky smuj kurr me dryshu . per at po mendoj qe me e mir ndamje me te tpakten dhe femijet te jen me mir e me rehat. Faleminderit shume prej juve pres mendimet e juaja .