fbpx

Burri na ka larguar nga shtepija mua dhe femijet, nje dite kaluam nga shtepia e tyre dhe djali u merzit dojke ta takojke baben e vet,aty u detyrova te...

Burri na ka larguar nga shtepija mua dhe femijet, nje dite kaluam nga shtepia e tyre dhe djali u merzit dojke ta takojke baben e vet,aty u detyrova te…


Burri na ka larguar nga shtepija mua dhe femijet, nje dite kaluam nga shtepia e tyre dhe djali u merzit dojke ta takojke baben e vet,aty u detyrova te…Po shkruaj per ty se e di qe e lexon ket postim . Pershendetje faqja histori e jetes vendosa me shkru per jeten tem per dikan qe ma spo du mju pergjigj ne asni mnyr as meja kthy ofendimet e tij ne asnje menyr se njerzit e pa ftyr po mujkan me ba gjithqka ne ket bot pa haru se ka nje zot nalt qe na sheh shpesh po kaj e shpesh po merzitna e me kerkond spo foli kaniher me do shoqe tmija baj muhabet e qaj naj hall per me shliru zemren ne vitin 2015 e njoftova ni djal edhe e dojsha mashum se shpirtin tem vazhdum me fol e vazhdum me majt kontakt derisa aj erdh nkosov se ish jasht shtetit erdh dita mu pa e prita at dit me padurim e kur dola nqytet se pash te veni ku mtha ato e kisha pas mrapa mi msheli syt edhe veq durt ja ndjeva e ithash ne emer qe ti je edhe zemra dojke memu nal prej venit kur e pash qe osht aj kerkun nbot sbesoj qe munet ni femer me dasht dikon qysh u dashurova une nto skisha menu najher qe jeta ka mena qu me ni mij sfida mu perball e prap mema largu qat njeri edhe une me kriju familje me to e qe nidit kena mu nda nejse na u martum e mas martese ja nisen me lind probleme te shumta prej tij se aj ish kon ne rug tgabume un ja nisa me kuptu qe aj srrike nshpi kurr e une e ndjejsha mungesen e tij tan kohen qat koh qe aj e hupke palidhje mu gjith me mungojke me kan me to se njeri martohet me kriju familje qishtu fjal e tperlame si prej tij si prej familjes vet erdh momenti qe na mu nda plot her e mu kthy bashk prap se ni njeri kur e don ni femer si un qysh ekom dasht ato kurr nuk hek dor edhe nese aj person ka mu kan nkolic e smun me leviz hiq ehh dashnia jem vazhdoj me vjet e me vjet e i bona dy fmi me to skish ma keq se mu qu e me ra ngjum qe diqka qe e don fort nidit ka me ndryshu edhe ti ki me pas jeten normal edhe fmija tu kan me pas ni bab qe osht vetja po ajo nuk ndodhi tan kohen veq ndarje bashkim e nfund na qiti prej shpijes krejt dashnin tem e te fmive e la ne uj edhe pse ekam dit qe nese shkon ne qat rug aj nidit kena me perfundu qishtu aj na la e kurr as per fmit svet nidit i rash te veni ku kem jetu e mu merzit djali vogel po du te babi mthojke kthev apet menojke qe eka baben nshpi e sdisha qysh mi than qe osht i vogel meja spjegu edhe qat dit u merzita shum e i mshela krejt rrjetet sociale se kaniher mka shkru amo jo si njeri po gjith veq mka perul e sdi qysh munet a kesh une ajo femna qe dej dje mthojke tdu e je e vetmja per mu po nejse e di qe so vetja e qaj fakti mdhem mas shumti qe smujta me ndryshu kurr e pom dhem qe fmit pe lypin e aj kurr ska ardh mo as mi pa as sen paret e fmive mduhet me lut me zor memi qit se si qet na ka lon pa shpi pa sen veq zemra jem e din ket merzi qysh e perjeton ishalla fmit ka mi pas mir e ka me jetu jeten me ta shum mir kur te rriten e aj ka mu pendu nidit kur ti sheh qe jan rrit e qka ka hup e ka mi ra pishman qe per ni rrug tgabume e ka hup familjen se qka do qe bana per to aj kejt i gjujti ne uj edhe ofendimet e tij e menimet e tij zemra mo ssmujti mi duru e imshela kejt senet pi lutna zotit mema majt shpirtin gjall se kjo jet asht e shkurt e un jam bo e fort per fmit e mi faleminderit faqes qe na jep mundsi me hap zemren anonim ju lutem