Burri m'ka nxon me trainerin e fitnesit,qe 1 muaj s'me ka prek,me ka mar malli dhe po tutna mos po... | Histori Të Jetës
Burri m'ka nxon me trajnerin e fitnesit,qe 1 muaj s'me ka prek,me ka mar malli dhe po tutna mos po...

Burri m’ka nxon me trainerin e fitnesit,qe 1 muaj s’me ka prek,me ka mar malli dhe po tutna mos po…

Burri m’ka nxon me trainerin e fitnesit,qe 1 muaj s’me ka prek,me ka mar malli dhe po tutna mos po…-Pershendetje jam nje grua 28 vjeqare anonim du me mbet du me nda me juve historin tem .Jam e martuar qe 2 vjet kalojm mir me burrin po 1 problem e kena qe burri osht shun xheloz ,dyqysh ska sen qe nuk dyshon edhe pse une munohna me ja largu dyshimet po ai apet dyqysh si tprogramum e ka ket sen.Lokacionin ntelefon non stop e maj dhez qe me kqyr ai ku po shkoj me dit vendodhjen tem.Shum sene i la nuk i boj se ja nis ai me pytje e som len rahat as smuj me i shiju senet po najher ski qare veq me u mshel njeri nshpi mos me bo kurgjo se une nuk punoj kurgjo kir kqyri najka thot jo sbon aty sbon aty gati qdo pun ki pun me mashkuj veq naj frizerk a najsen po som shkojn per dore mu ato sene,tu nejt nshpi spo rrihet veq fshij ton diten du me jau hek ngjyren senev edhe veq rri e ha u trasha kogjo e mpengojke kogjo amo jo veq mu edhe burrit e i thash po shkoj nfitnes ti heki pak do killa sdi per qudi pranoj tha hajt veq shko paradite se ki njerz ma pak ai se kish per kshtu se kallabllak po xheloz, ja nisa une kadal dale shum mir kalojsha ushtrojsha e drejt nshpi ja nisa me pas rezultat se edhe gojen e nalsha vrejsha ndryshim ky xhelozi ish npune po vike me om marre shumicen e rasteve kur 1 dit tu dal prej fitnesi po mnal 1 ksi trajner personal tha tkom pa tu ushtru po qe je e interesume me pas permirsim ma shpejt une jom qyky qyky ma jepi 1 vizitkart kur mu en menje qysh me ec ma shpejt e me gju at vizitkart kur kthehna qka me pa burri te hymja e fitnesit tu kqyr vlojke mrena e pash nqehre ish nxi krejt,mu e dita qe om murr pusi jena hyp nkerr e murr pushim npune ju tha jom smut kur sla sen pa mthon ti je shku atje me fol me djem me trajnera po don me mtradhtu kur mrrijtem nshpi 3 muj sko me tprek me dor hiq skena me bo mar dhanie edhe mtha po menoj me ta thirr baben e vllaun me ju kallxu po un i tregojsha tdrejten qka ndodhi qka tha krejt ai trajneri personal tash jom nhall me to 1 muj jon shku po mos me ju rrejt mka marre malli me mprek e me bo bashk po edhe po tutna mos po shkon me najkon tjeter me bo..