Burri im eshte i.diot qe ra ne dashuri me ty,Kemi 16 vite martes dhe doje ta merje burrin tim por... | Histori Të Jetës

Burri im eshte i.diot qe ra ne dashuri me ty,Kemi 16 vite martes dhe doje ta merje burrin tim por…

Burri im eshte i.diot qe ra ne dashuri me ty,Kemi 16 vite martes dhe doje ta merje burrin tim por…-Mirmrama po ju shkruan nje gru e tradhetuar nje gru qe po e ndij veten shum te pavler,po ju shkrun nje gru qe nuk ka me forc te luftoj me te dashuren e burrit tim.Shpresoj shum se do te me kuptoni dhe do te me ndihmoni me keshillat e juaja se me te vertet nuk i kam mendet ne kok nga merzija dhe vuajtja qe po vazhdoj ta perjetoj.Ti je ajo gruaja, je nene e dy femijve qe u perpoqe te marre burrin tim nga une dhe femijte e mi.Po burri im ishte idiot qe ra ne dashuri me ty.Ne syt e mi kurr nuk do tia dalesh.Ti u perpoqe ta shkatrrosh familjen time JO nuk e ke menduar sepse ti je nje person pashpirt.Si eshte puna jote kshtu?Grat duhet te qendrojne se bashku , te mos luftojn kunder njera tjetres.Karma eshte e fuqishme ta dish.Kur perpiwesh ta prishesh nje familje nuk ka gje tjeter qe te pret veqse e kewja we vjen ne rrugen tende.Kam lexuar te gjith sms qe ti dergoje atij dhe ato qe ai te dergonte.Te gjitha deklaratat e dashuris dhe se siju te dy ishit te dashuruar qe 10 vite rreshtazi . O ZOT me jep durim. Gjashtembdhjet vite martes tre femij kemi , ti luftove te fitoje burrin tim,moj e pa fytyr edhe ti ke burr e femije , pse mendove qe mund te fitoje apo jo? Nuk pate sukses.ti mete vertet mendove se ai do te behet i yti , me ben per te qeshur moj e pa fytyre. Aedi qka eshte me e keqja?pasi ai te la sigurisht je merzitur , por ajo sesht asgje , ASGJE krahasuar me zjarrin qe ne digjeshim pas asaj ngjarje .Ne kishim nje familje qe duhet te bashkohej.Une ende mendoj per tyqdo dite se si nje grua e martuar te ma prish jeten.Nuk e urrej.me burrin tim jam krenare per te.Ai ka qen model i persosur per dike qe ka kryer nje tradhti bashkshortore.Te gjitha neteve me ulerima deri sa me pelcisnin mushkrit duke qare dhe kercnuar se do te ikja ai qendroi me mua duke i perballuar te gjitha.Sigurisht ai mendonte se nuk mund ta parballonte fajin per dhimbjen qe ti TI dhe AI me shkaktuat.Por a edin qfar ?Ne arritem ta duam serish njeri tjetrin pamvarsisht rremujes qe ti le pas.Ti ndoshta je mare me te tjer burra tashme, te pa ftyrat e bejn kete . Kushdo qe perpiqet te mar nje bashkshort dhe nje baba ta mbaj larg familjes se tij eshte nje person i LIG .Kjo nuk eshte e drejte. Une nuk te bera asgje, edhe pse te njoh , por mbaje mend se dote kthehen ndoshta sid ndoshta pas 10 viteve nuk te harroj…….Ndoshta ti po e lexon kete tani , une e dua burrin tim , Ti vetem je nje kujtim i hidhur tani.Ne ia dolem .ne jemi SHPIRTRAT BINJAKE e ti je nje e paftyre. Mos degjofsha per ty me kurre