Burri i lavdohet hallkut tu thon “Kam Gru edhe ne KS edhe ne perendim, s’me mungon asgje”! – Histori Të Jetës

lavdohet

Burri i lavdohet hallkut tu thon “Kam Gru edhe ne KS edhe ne perendim, s’me mungon asgje”!

Burri i lavdohet hallkut tu thon “Kam Gru edhe ne KS edhe ne perendim, s’me mungon asgje”! – Pershendetja te gjitheve fansa te kesaj faqe histori Të Jetës, dhe une kam nje histori te lumtur ne fēmiri e te keqe ne rini. Jam martu kam femij burrin vet e kam zgjedh krijova familje isha shum mir por nuk zgjati shum me lumturin ton ne martes mori rrug gurbeti shkoj nja 5 muj shum mir u sill po ndryshoj atje shum nuk u lajmrojke as tel as kund vetem se te afert qe kallxojshin se mir a une ketu mbeta me femij e dy pleqet e kunet. Por te keqe nga pleqet nuk kom pas mkan kshyr si qik vete. Me kunet e kunat kam pas naj konflikt por e zgjedhke ket problem vjerri at e kom bab te dyt. Allahu ja letsoft pleqerin. Sa per burr un mbeta e ve veq me fmij ai su bo i gjall ma as per fmij as per nan as bab as per mu kunet u martun nisen mem keqperdor un si sherbtore e grave tyre u silshin keq palidhje sy tem bojshin me gra tveta u putheshin si me shihnin mu fillojshin me u puth mes veti folshin qa mos un u shmanga nga ato si u hanke darka i krysha punt e mija dhe hysha ne dhom vjerrive i rahatojsha dhe i urojsha natmir shkojsha me fjet. Kur kishin keq kuptu vjerrija se kom ni problem un sdu me nejt ma aty se po iki heret me ra me tregoj vjerra kunet qa ikan than dhe kunata vjeris un hyna iu tregova thash as nuk asht ajo qe mendoni ju as qa folin kunet e kunata por spo muj me nejt me ta se gru e burr preken e folin nersy meje do fjal palidhje dhe pom vje zor me nejt aty kurse hy te ju ne dhom tjuv rri me ju sa mtakon me shum sun rri po shkoj me fjet se spo e ni veten mir. U zgjedh problemi vjerri porositi nje njeri dhe kishte gjet burrin kur e shtini nlidhje me familje tvet kishte fol me vjerrin e vllazerit kishin zgjedh problemin kishe aj kishte gjet nje femen te kumanoves me letra atje dhe kishte mbet shtatzan tash me lajmroj mu mtregoj se skom zgjedhje me hek spo guxojn me hek bebin se kishte bo dy aborte dhe un sdi mi hupi zoti ment me boni budall mtha kha dhe me lind shteti kujdeset dhe nana vet un sdi ligje atjehit i besova smendova larg aj met ashtu qysh ke pare familje marun shpijen e u ndam me kunet mbeta vet me fmij ne shpi i mora dhe vjerrin tjetojn me mu se u tutesha kur bine shi kam frik shiut dhe eres shum erdhen te un jetojn me mua tash por burri u ftof shum nga una si me par u ftof dhe nga fmija si do mduket si perpara vje shkon fol me shok lavdohet shum ja kam gru atje fmij atje vi ktu gru fmij ktu sum mungon asgja karshi hallkit fol a mua si mos mem pas gru sillet as kem mardhanje e kam lan thasha i lodht net pushon por kur folem nje nat ai mtregoj se smuj ta kry ate pun ma dhe sdi pse per qe si pelqej? Por se besoj se ka sillet perqafon mi puth durt dhe shum her kan thot tkom marr ne qaf sun pot tregoj ma mir mos lendoj se e jemja e ka pas ma sdi qa ka kam fol me vjerren ajo po thot kshyr dikun kurse un si besoj fjalve grave por sdi qa ka ndoshta sum do ska ndenja per mu spo muj me besu se keshtu sillet mir me mu pos mardhanje nuk kem kush se di se mvje keq me tregu. Mfalni kom tepru po sdi qa esht problemi ktu kejt i kam zgjidh problemet po ktu spo muj kom provu dhe un shum ju kom mundu por jo sfunksionon deri sa ka kajt sdi ju pershendes shum gjitheve anonime.