Burri i hek rrobat dhe fol me femren e tij me kamer,Mua me thot rri aty ne qosh mos fol kur une... | Histori Të Jetës

Burri i hek rrobat dhe fol me femren e tij me kamer,Mua me thot rri aty ne qosh mos fol kur une…

Burri i hek rrobat dhe fol me femren e tij me kamer,Mua me thot rri aty ne qosh mos fol kur une…-Pershendetje ju lutem anonime , edhe une dua te tregoj historine time , por anonime të mbetem ju lutem ! Kam kaluar kaq shum vuajtje sa nuk e di nga te ia filloj , duhet muaj të shkruaj.Nuk dua ta tregoj fillimin e bukur siç bejne shumica , sepse po mos te ishte fillimi i mire askush nuk futet ne nje lidhje .Problemet vin me vone , duke iu çjerrur maska secilit , koha e bën këtë !Po pikerisht personi qe i fala zemren dhe jeten dhe qe sakrifikova gjithçka qe pate ne kete jete me shkatroi!Me shkatroi ngadal , ngadale , duke me humbur besimin tek vetja dhe duke me ber te ndje veten fajtore e fatëkeqesive qe perjetoja ! Koha e zbulon se ke e kemi perballe , fatkeqesisht nuk e kisha imagjinuar kurr se perballe meje gjendet nje pin gjithqka dhe nje manjak mardhaniei dhe nje bixhozgji ! E une qe e mendoja se ai ishte martuar me mua nga dashuria , doli komplet e kunderta.Ai kishte prinder te semure pleq , dhe askush nuk kujdesej per te , sa qe e kishin ndare ne nje dhome te shtepise dhe aty ia dergonin nga nje pjate gjelle ! Jo se nuk e donin te shkretet se nuk ka prinder qe injoron femiun e vet , por lekun e shpenzonte pas droge e femrave , bixhoz etj , futej ne borgje e probleme , pastaj behej i maltretimshem .Per te iu ikur ketyre problemeve prinderit dhe familja e tij e kishin ndare ne nje dhome vetem ! Fati i tyre dola se isha une i shpetova te gjithe nga ajo pergjegjesi ! Une e dashuruar e ky i droguar filluam jete , une se kam ditur se drogohet , vone e kam kuptuar,se skom pare te droguar kurr ne jeten time perveq ne filma ! O Zot tmerri qe kam kaluar gjith keto vite , se di si jam gjalle . Pa mbaruar lidhje me nje femer lidhej me dy e tre tjera , une mbyllur rrija here pa buk e ka pas dite kryp i hidhja bukes 3dite e haja se i hargjonte lekun ! Une nuk dilja ta shoh me tjerat por e shihja para syve te mi , e hapte llaptopin edhe bisedonte me camera me zo me to , mua me kercenonte qe te rri ne nje qosh te asaj dhome , ku nga çatia pikonte uji ! A ka ma rond se me e pa mashkullin qe e dashuron me zemer e shpirt , me e pa para teje lakuriq e femra ne anen tjeter te llaptopit lakuriq e masturbohej aty para syve te mi .O Zot sa here kam vdekur per se gjalli .Njeriu nuk po u çmendke as nuk po vdiske nga vuajtjet ! Nese flisja me grushtonte , me kercenonte se ma merr telefonin e une at e kisha me lexu dicka sa mos me u çmend .Edhe sot 7vite ashtu vazhdon . Une kerkoja ndihme familjes se tij por atyre iu konvenonte qe ua kisha marr barren e djalit pin gjithqka e manjak sexi . I gatuaja e laja hekurosja , qe besa me detyronte edhe familjen e tij ta laj shpelaj e gatuaj dhe kur shtrohej sofra me thonin prinderit e tij shko ha buk ndhom tende se ti e ke shtepine tende ..e cka kisha une nje dhome ku piko tavani e disa ulese te kalbura nje gjysme tavoline .Me shfrytzonin edhe ata e nje kaçore buk sma jipnin.Ani une Zotit i kom tregu e mka pa krejt çka e si mkeni trajtu . Edhe sot une veq Zotit i lutem te me bej zgjidhje . Ju lutem anonime te mbetet biseda