fbpx

Burri fol me tjetren nersy meje dhe femijet i shtin te flasin me te, familja me thojne nese ndahesh deren e ki mbyllun te na...

Burri fol me tjetren nersy meje dhe femijet i shtin te flasin me te, familja me thojne nese ndahesh deren e ki mbyllun te na…


Burri fol me tjetren nersy meje dhe femijet i shtin te flasin me te, familja me thojne nese ndahesh deren e ki mbyllun te na…-Pershendetje, Jam nje gruae mjer qe jetoj ne Kosove,deshta ni kshill prej grave qe kan pas t njejten histori mem tregu qka kan vepru se shume jom keq. Jom martu qe disa vite me dashni kem fmi, kem kalu mire e krejt ok deri tash e 1 vit gati qe ja kom fillu me zbulu se burri e ka marr rrugen e dreqit, del n lokale tnates muzika skthehet deri 4 5 nmengjes ka ndodh edhe qe su kthy hiq kishe po kam pun 24 or nshpi su kthy as sem ka tregu ku o kan bile kur e kam pyt mka beertit qka jan kto pytje e kshtu, ni kohe e kom pas nxon tu fol me nifar ku**e amo nuk i bike pishman vazhdojke t folmen arshiqare nsy t meje me mu flejke me to shenojke m kallxojke qika qe i ka shti fmin me fol edhe me kamer me at ku**icen me fmi t mi,me punu spunon se sdon un nuk jom ka gjej pun qe mpershtatet me fmi tpakten naten mos mi lan vet se ky sosht kurr per evlad t vet o i kam than rri masi spo don me punu tpakten rri me fmi deri t kthehna un pi punes tani the qafen po sdon,hargjon sa tmun mas kur**v e buk t mjaftushem nshpi me honger skem i thellum ne borxhe qe ska dit qe dikush sna vjen n shpi me lyp borxhin as n shpi tem rahat nuk jom qe gjysen e borxhit familja jem ja kan kry. Ka mar ku**a t lokalev tnates fol nonstop me to njo e hjek tjetren e qet, ma ka shit qka kom pas me vler t mijat e ka shit gjithqka t veten paret krejt mas kur**v i ka qu 1 cent nshpi as nfmi tvet se ka shti sdi sdi shkurt e shqip jom tu vujt teper. Perkrahjen e familjes nuk e kom mu nda pi ti ata mkan thon se skam ven nshpi mu kthy, sbon mu nda e qishtu po un jom lodh teper me shpirt, sjoom tu mujt maa, e kom mar me te mir e kom mar me te keq e kom kercnu me ndarje sdisaher nfillim mlutke mos me shku e sene tash pe sheh qe nuk kom krah kerka edhe e ka qit nleer qado qe i thom ska rendsi hiq. Ja kam marr telefonin e kam pa qe ka kontakte me emra t shokve e ne viber kur i qitsha po jan femra, njonen e kam marr e kam fol me to ajo dmth e dike qe ky eshte i martum e ka fmi edhe mtha qe e kam veq shok amo tani kur e pytsha ata nese jan taku najher veq kta dy mtha jo sjem taku kur e pyta kta mtha po jem taku veq kafe kemi pi sen ma shum, kur e pyta ket femren pse mke rrejt se sjeni taku mu mka tregu se jeni dal mtha ok 2 her kemi dal prap dolen ne rrena, une nuk jam tu mujt mo pasha Zotin me shpirt jom lodh, ndihmomni ku mu drejtu me naj shoqat me naj ven qe jom e sigurt me ik prej ti. Ju kisha lut shum prej thellsis t zemres ju kisha lut mem kshillu se un fmin sdu me ja lon kti drogirashi.

';