Burri del me shok dhe shkon ne motele me femra tjere, ndersa une e rris femijen ton qe ky nuk po e pranon... | Histori Të Jetës

Burri del me shok dhe shkon ne motele me femra tjere, ndersa une e rris femijen ton qe ky nuk po e pranon…

Burri del me shok dhe shkon ne motele me femra tjere, ndersa une e rris femijen ton qe ky nuk po e pranon… – Prsh desha te ndaj me juve ni histori te jetes tem.Jam nje gru e martume qe 2 vjet gati po me burrin nuk i kam punt kurqysh , aj jeton n gurbet ma shum rrin atje se nks se qashtu asht puna. Kur kam qen e fejume ekom pa qe i shkrujke femnave t jashtit tule qfar femnave edhe ka vazhdu kshtu nonstop , un sa her shihja ksj sene u nervozojsha dojsha mu nda po gjith em.lutke mos em.le . I ka pas do vese t kqija po edhe do t mira edhe pse shkrujke me tjera mu mka kshyr shum sem like keq me hek sen u kan shum i urt i qet dhe i but me mu e per qata nashta sot e asaj dite hala jam e martume me ta sepse e di qe tish kan tjeter qysh kurr skish mujt me ma ba tpa drejten apo najsen se meniher ja kisha nderpre lidhjen me mu. Kur u martum dojke thmi po nuk na dha zoti me fillim sa her kom provu e tash mas 1 vjete meta shtatzan ndersa aj tani me thot fjalt me te kqija qe egzistojn me thot kur* me thot shko te baba yt me thot thmija sasht i jemi rrite vet se ashiqare ti paske fjet me tjere e gjithqka bre tu mthan nuk e di pse po ma ban qishtu a un ju betona nzott qe kurr njet se kom tradhtu se sjom asi femne po pom vjen inat se vet krejta t zezat munohet mi ba ee mu mthot kur* ,ja kom zan sdi sa her nr e ni kojshikes ne tel te tij ky ti shkru plus edhe e pata zan tu shkru me ni kojshi t vetin tu ba plane per ket kojshiken tu i than kam me tmarr sa te lshoj kit lopen e gjithqka bre tu shkretu per mu tu fol tulifar fjale kukuku nuk di si tja bej .sa her kom pas idhnime pi tij sa her i kom zan ksi sene t kqija plus edhe me nj shok pat shkrujt tja ba ky a dalim ndisko sot ka naj femer blla blla se sun po shprehna edhe i nxajm i qojm nmotele e sene a une knej tu e rrit evladin ton e tu munu me rahatu e me qit ngjum e ky me lejke ton naten veq vet tu vujt. Jam shum nervoze , pse atij tash spja nin per mu ma heret sun rrike pa mu tash rrin me jav sem.fol edhe kur tem shkrun mthot un veq ajgare jam te ba me ty se asshtu kshtj me ty s foli. Ska kurrfar interesimi as per mu as per thmin nuk i i tereson qe jam shtatzan po vetem kshyr qysh mem nervozu. Nuk po di qka me ba me kta ju lutem ma jepni nje zgjidhje … sa u kan nshpi nfillim ikem pas raportet mir dikur sem.folke 2 jav dit as spat fol me mu as spat flet me mu hiq veq ma kthejke shpinen. A mh mrujke ka shkojsha mngojshe te dera nonstop sem like me dal kerkun naper kojshi . Kne xhelozojke knee sfolke as sen as ditlindjen sma pat uru as vitin e ri hiq. Ka shku me ni hotel e pata nxan tju shkru femnave tjau qu foton e hotelit edhe tju than a po vini blla blla qesi sene. Vjerrit i kom t mir shum mkan dal nkrah mkan mbeshtet po aj i thot ku jan fjalt ma t kqija per mu un nuk ikkm ba sen as se kom tradhtu kurr . Ju lutem me ndimoni sjam as per me nejt nket shpi se pi sho sjelljet e ktij ama knej pom nal thmija nbark nuk po di qka me ba jam ngjendje t keqe gjdo dit me nervoz un sun rri veq hatri vjerrive se jeta asht me burr qka pom.thoni me ba ju lutna pa ofendime…