Burrat po ju tradhëtojn se juve po ju vjen era lakëra dhe turrëshi,mbajeni veten e mos i gerditni burrat... | Histori Të Jetës

Burrat po ju tradhëtojn se juve po ju vjen era lakëra dhe turrëshi,mbajeni veten e mos i gerditni burrat…

Burrat po ju tradhëtojn se juve po ju vjen era lakëra dhe turrëshi,mbajeni veten e mos i gerditni burrat…-Pershendetje. Per ket faqe Kaq te mrekullushme anonime dua te jes jam grua me femij dhe dua te postoni ket shkr** ket dy javet e fundit Ka pas histori vetem me tradhtija burri tradhton gruja tradhton. Ndoshta Shume kush SE pelqen ket shkr** dhe ofendojn dhe Ju duket gabim por realiteti osht SE gra motra edhe nje te them burri pse tradhton motra edhe nje burr diqka e shtin shkurt me ba as gje sepse si jep dashuri Sa duhet SE plotson ne as nje menyr Shume Her na femrat ja kuzhina Ja Femija ja nena baba motra dhe burrat Gjdo Her I lem anash nuk them mos e duaj femin Nanen baben ata Kan vendin e vet por edhe burrit mej kushtu Shume vemendje shkurt bukurin Sa ta Ka dhan Zoti por me pastru veten me ba makup per burr mej ndreq flokt me ngjit nje lotion me ere te mire dhe me Ju afru burrit. Sa me afer SE jo Valla me tradhtoj me falni por ka femra Qe me jav si pastron dhomt, flokt llug. Por Ju lutem nese don burri me Kan Veq per ty motra mbane veten jo vetem Kur te shkoni nje dasum ose nje dark Kjo osht relitet ndoshta dikush Shan por askush SE len mjalet e me. Nga te tjetra. Plotsone. Burrin ne shtrat ska marre ma shprehja at Qe ndin Qe ke deshire fol shlir me burr mbi te gjitha nje femre I duhet me mbajt veten. Paster dhe rregullim jo met gerdit.Veq me pa me dy femij I lindin trashen jesin ne vend ani Je shnosh ska lidhje po mbaje veten Pak. Mos e lesho SE Valla Femija spo me lan a Tani burri po hap syt tjeter kund Valla normal, martesa per me qen e paster pa tradhtija. 15 vjet Kam martes dhe Kam femij mbaj shtepi boj punt Te gjitha nje grua Qka I Ben. Une fola per higjenen tek nje femer Ju lutna Shume femra do te folin keq por Kjo osht realiteti Kam shoqe ketu na jetojna jasht kosoves dhe shoqja ime asht ketu dy vajza ka o Zot me vjen keq Te them por Ju lutem. As Pak SE mban veten o njerz pastrov shower ban per Gjdo dite tush Bre. E jo era peshk met ardh ne goj ne flok etj mua me vjen keq. Nuk dua askend Te qes posht por pastertija qon pesh tek nje qift sepse Ti e din si po tboni zemren me Ja dasht. Normal e don e rrespekton por Jan do SEne Qe burri shkurt duhet me pas gruan te paster dhe me er te mire. Qe mu knaq e me pas dashuri dhe mardhanje te mire shkurt e shqip burri don me knaq ne shtrat dhe jo met ardh era lakna e turshi Qe me kish than ajo motra une vetem e thash Sikur keshill Ju lutem jam vet grua nen e 4 femive por veten nuk e la me qit posht sepse Kam qef me Kan burri jem dhe vetem I jemi e pik e baj te lumtur me gjithe Qka shkurt e knaqi si la hiq me magjinu tjera e ket e thash mos e leni veten pas dore sepse. Burrat Kan qef me Kan shkurt ,se*y. Per ta jo per kojshi mos kqyrni mu pastru Veq per dasma ditllindje po veshu mire vjen burri prej Pune afroja nje got Uj qaj kafe let shef Pak me nje krem te mire me nje buzkuq te mire. E jo Bre. Llug flokt SE Aj Ka qef gruen me pa mire nese sja ploton ti burrit tend deshirat dije qe ja plotson tjetra se ne dit te sodit ka sa te dush bile bile ne ren presin veq me ju kap burrave te martum,nuk po e di a po lexoni e po shihni gjithqka ne internet ama ka ardh koha qe tash femrat po ngajn mas burrav edhe jo burrat mas femrave kshtu qe te keni kujdes pastertija te jet ne nivel edhe te hapareshni sa ma shum per burrin mos u quditni kur qohet ni dite edhe ju thot deri qitu e patem,ka plot ksi raste qe mas sdi sa vjete jan nda e njana prej arsyev osht qito qka i ceka une .Ju pershendes.Mos me keqkuptoni SE Shume e vertet osht bonu reale dhe pranone Ju lutem. Allahu Ju rujt